معاشقه کردن در تخت خواب

نحوه معاشقه
تعداد بازدید ها : تعداد بازدید ها : 45.4K

مردان اغلب اوقات معاشقه را وقت تلف کردن می دانند. اما گذشتن از این کار احتمالا منجر به سرخوردگی شما و شریکتان خواهد شد. در واقع، معاشقه یک پیش نیاز حیاتی برای شریکتان است که موجب بردن او از یک ارگاسم فوق العاده است.

۱۴ روش معاشقه در تخت خواب

۱- این حرکت عالی را برای گرم کردن خودتان در معاشقه امتحان کنید

معاشقه

ماساژ قبل از رابطه جنسی: به عنوان گرم کردن خودتان برای ورود به اتفاق اصلی با ماساژ دادن ساق پاهای شریکتان از بالای ران تا مچ پایش آغاز کنید. برای این کار از یک روغن آرموتراپی استفاده کنید.

 • سپس روی پاها تمرکز کنید پاشنه پا و همه نقاط دیگر را ماساژ دهید. سپس روی انگشتان پا متمرکز شوید و آنها را به صورت جداگانه بکشید.

۲- از او بپرسید چه چیزی تحریکش می کند

در معاشقه کاملا رک صحبت کنید و از او درباره آنچه که او در طول رابطه جنسی دوست دارد بپرسید.

 • باربارا بارتلیک استاد روانپزشکی دانشگاه کورنل می گوید: “اکثر زنان از مردانی که مطمئن می شوند که شریکشان در حال لذت بردن از رابطه است قدردان هستند.”
 • “اگر او متوجه بشود که سخت تلاش می کنید تا او را از نظر جنسی ارضا کنید بیشتر احتمال دارد که لطفتان را جبران کند.”

۳- کیفیت معاشقه تان را بهبود ببخشید

کیفیت معاشقه را بالا ببرید و او هرگز درباره کمیت آن غر نخواهد زد.

 • مایکل پری یک متخصص سکس درمانی می گوید: “اگر شما طوری رفتار کنید که انگار فقط دنبال داشتن رابطه جنسی هستید او متوجه خواهد شد و طول خواهد کشید تا او بر انگیخته شود.
 • پری می گوید: “هنگامی که یک مرد عاشق کاری است که انجام می دهد این اتفاق منعکس خواهد شد و او را نیز بر خواهد انگیخت.”

۴- معاشقه کردن را سخت نگیرید

کلیتوریس نقطه آشکاری است که توجهتان را بر روی آن متمرکز کنید. با این حال، بسیاری از مردان اشتباه می کنند.

 • کتی وینکس، نویسنده می گوید: “تحریک مستقیم کولیتورس ممکن است دردناک باشد.” “بهتر است که کلاهک کلیتوریس را مالش دهیم (جایی که بالای لب ها با هم برخورد می کنند) یا این که کناره های کلیتورس را مالش دهید به جای اینکه مستقیما سر آن را بمالید”.
 • در هنگام بازی با کلیتوریس در طول رابطه جنسی دهانی، توصیه های بیرچ این است که “بر کلیتوریس تمرکز کنید، بهترین حالت این است که با کلیتوریس بازی کنید. بنابراین آن را لیس بزنید و کمی آن را میک بزنید کمی تنش ایجاد کنید، سپس کمی صبر کنید و دوباره به سراغش بروید. “

۵- او را با تکنیک ‘عدد ۸’ وحشی کنید

معاشقه با همسر

تکنیک زبان عدد ۸: هنگامی که شما در حال رابطه جنسی هستید. منطقه فوق حساس در اطراف کلیتوریس او که به شکل عدد ۸ است را به بازی بگیرید. آن را به صورت ملایم بمکید تا دکمه کوچکی برافروخته شود، سپس با انگشتان دستتان آن را تحریک کنید.

 • از قسمت زیرین لغزنده زبان خود استفاده کنید تا آن را به سمت چپ و سپس سمت راست بچرخانید. با استفاده از قسمت سفت تر سمت بالای زبان، از راست به چپ و سپس بالا و پایین بکشید. در نهایت به شکل ۸ بپردازید، متناوبا از زیر نرم زبانتان و قسمت بالای نوک تیزش استفاده کنید. به طور مداوم درجه فشار مورد استفاده را تغییر دهید.

۶- بازی هایتان را در زمان معاشقه گسترش دهید

با استفاده از این روش لذتتان را از طریق رابطه جنسی دهانی گسترش دهید: شما عمود بر بدن او قرار می گیرید  که به شما اجازه می دهد تا با استفاده از زبانتان به جای این که بالا و پایین کنید کلیتوریس او را سر تا سر تحریک کنید. او از تغییر در تحریک کردنش قدردانی خواهد کرد.

۷- یک قسمت بدن که نباید نادیده گرفته شود

لب های واژن با انتهای عصبی بسته می شوند و نباید نادیده گرفته شوند. هر کدام را بین انگشت شست و انگشت سبابه خود نگه دارید و ماساژ دهید و بالا و پایین ببرید.

۸- بهترین پوزیشن برای ضربه زدن به نقطه جی

اکثر کارشناسان می گویند که تحریک نقطه جی زمانی در بهترین شکل است که آن را با دست انجام دهید، زیرا اجازه می دهد تا دستکاری ظریف تری داشته باشید. اما این به معنی سرگرمی کمتری برای شما است. برای گرفتن نقطه جی او در طول رابطه جنسی از پوزیشن سگی استفاده کنید.

 • کتی وینکز، نویسنده، می گوید: “این بهترین زاویه برای برخورد با نقطه جی است.” دستان خود را بر روی کمر او قرار دهید و هر بار که به جلو تلمبه می زنید، او را به سمت خودتان بکشید.

۹- فشار جنسی را بالا ببرید

معاشقه چیست

دلیل این که هنگامی که دختران عضلات سیکس پک یک پسر را می بینند غش می کنند این است که آن ها می دانند مردی که عضلات قوی دارد، در رابطه جنسی چگونه عالی خواهد بود.

دراز نشست های جنسی یک راه عالی برای نشان دادن انعطاف پذیریتان به او است. مطمئن شوید هنگامی که ورزش می کنید یک پوزیشن درست دراز نشست جنسی را انتخاب کرده اید. سپس به شریکتان بگویید که در زیر شما قرار بگیرد.

 • مایکل پری می گوید: این تنوع در پوزیشن هایی که مرد در بالا قرار می گیرد برای مردانی که شکم های بسیار صافی دارند بسیار خوب است.
 • او می گوید: “شما باید بازوهایتان را در طرفین او قرار دهید و با شانه ها همچنین عضلات شکمتان تلمبه بزنید.”

۱۰- موقعیت X را امتحان کنید

زنان از مردی که بازوهای قوی داشته باشد خوششان می آید. با استفاده از موقعیت “X” خود را برجسته کنید.

 • رو در روی همسرتان بشینید. پاهایتان را از هم جدا نگه دارید، همانطور که آلتتان را در درون او فرو می کنید او پاهایش را دور کمرتان قرار دهد. هر دو شما و شریکتان باید با بازوهای خود به عقب برگردید و آنها را در اطراف عرض شانه قرار دهید.
 • دست های خود را صاف نگه دارید و به آنها تکیه دهید به طوری که کمرتان را کمی قوس بدهید و کمی روده خود را بالا ببرید (با یکدیگر، بدن شما شکل X را تشکیل می دهد). هنگامی که شما در موقعیت هستید، بازوی خود را باز کنید و روده خود را تکان دهید تا یک تلمبه قوی و محکم ایجاد کنید.

۱۱- یک ترفند برای طولانی تر شدن

اگر در مورد زود انزال شدن نگران هستید، سعی کنید بیشتر از احساسات پیش از ارگاسم خود مطلع شوید.

 • دیوید کوپلند، می گوید که بیشتر مردان تنها آخرین احساس بدون عطش، که درست قبل از انزال رخ می دهد را می فهمند،تا آن زمان خیلی دیر شده است که در مورد آن کاری انجام دهیم.
 • سعی کنید با دو یا سه حس ظریف تر که پیش از آن یکی است، آشنا شوید تا بتوانید در زمان مناسب سرعت را کم کنید.

۱۲- بوسیدن در معاشقه به او انگیزه ادامه دادن می دهد

شما نزدیک هستید، واقعا نزدیک هستید، اما فراموش می کنید که در وهله اول چه چیزی اینجا دارید.

 • بریتان می گوید: “زنان بیشترین لذتی که می برند وابسته به بوسه های شهوت انگیز و مداوم است.” “اگر شما احساس کنید که او شروع به از دست دادن علاقه در رابطه کرده است، بوسیدن همیشه بهترین راه برای بازگرداندن او به داخل بازی است.
 • “فقط به یاد داشته باشید که بوسیدن پرشور همیشه به معنای خارج کردن لوزه های او نیست. سعی کنید با زبانتان بینی،چشم ها و پیشانی او را آرام ببوسید.

۱۳- یک ترفند دیگر برای طولانی تر شدن مدت رابطه جنسی

معاشقه در تخت

برای او، ۱۴ دقیقه بسیار کوتاه است. سعی کنید زمان آن را به یک ساعت برسانید.

 •  قبل از اینکه شما به ۱۴ دقیقه نزدیک شوید آلتتان را در داخل واژن او فرو کنید و وقتی این کار را انجام دادید تلمبه نزنید. سپس استخوان لگنتان را بر روی استخوان لگن او فشار دهید و شروع به بالا پایین کردن کنید. را در برابر آن ها فشار داده و شروع به حرکت و حرکت می کند.
 • جید کیمیتسکی استاد ارولوژی در دانشگاه نیویورک می گوید، این امر برای شما تحریک کننده نیست، بنابراین تحریک شدن شما طول خواهد کشید و ممکن است برای او تحریک کننده تر باشد.

۱۴- شجاعت او را پاداش دهید

هنگامی که او نخستین قدم را بر می دارد تلاش بیشتری برای ارضا کردن او انجام دهید.به او بگویید چقدر از این که او نخستین قدم را برداشته خوشحالید. گاهی اوقات زنان می اندیشند که اگر آن ها پا پیش بگذارند کار خوبی نکرده اند یا این که ممکن است ناراحت کننده باشد.

رسانه دکتر سلامت

: این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید