مواردی که قبل از خرید کاندوم باید بدانیم

خرید کاندوم
تعداد بازدید ها : تعداد بازدید ها : 7.71K

خرید کاندوم در ایران معمولا بدون مطالعه وبدون اینکه کوچکترین اطلاعی از ویژگی های آن صورت پذیرد انجام می شود.یکی از دلایل می تواند خجالت کشیدن در موقع خرید کاندوم باشد.ما در رسانه دکتر سلامت به برخی از ویژگی های که کاندوم باید داشته باشد اشاره کرده ایم که شما عزیزان اطلاعاتی از کاندوم مورد نظر در زمان خرید کاندوم داشته باشید.

بخش یک:
ویژگی های کاندوم

۱- در مورد علاقه خود برای روغندار بودن آنها تصمیم بگیرید.

عکس کاندوم

بعضی از کاندوم ها با روغن یا نوعی گریس از قبل آغشته شده اند. روغن در کاندوم باعث راحت سر خوردن کاندوم در آلت و هر جای دیگر با کمترین سایش می گردد، و سبب تجربه ای راحت برای تمام کسانی که نگران پاره شدن کاندوم هستند می شود. تهیه کاندوم روغنی کار آسانی است، اما بعضی از افراد ترجیح می دهند که روغن را جدا تهیه کنند، اگر شما مایلید این کار را انجام دهید، این مسئله حائض اهمیت است که روغن های مختلف با مواد کاندوم های مختلف کار می کنند.

  • آب و سیلیکون مستقر در گریس با تمام کاندوم ها کار می کند.
  • روغن مستقر در گریس تنها با کاندوم های پلی اورتان و tactylon استفاده می شوند. ازروغن های کوچک، روغن معدنی،  petroleum jelly (وازلینی که ازنفت می گیرند)، و یا روغن های دیگری که در گریس با کاندوم لاتکس و یا پوست بره مستقر گردد.
  • اگر شما محافظت بیشتری می خواهید، می توانید کاندومی که حاوی گریس منی کش (spermicidal ) است تهیه کنید. منی کش بیشتر منی ای که با انزال ایجاد شده را می کشد. چنانچه شما نگران پاره شدن کاندوم هستید، به این برای حفاظت بیشتر نیاز دارید. مراقب باشید زیرا که گاهی عوارض جانبی آن باعث بروز تأثیراتی مثل سوزش، سوختگی، و عفونت های ادراری می شود.

۲- مشخص کنید که باچه بافتی بهترین حس را دارید.

کاندوم

بعضی ها علاقه دارند که کاندومشان هیچ حسی نداشته باشد، در حالیکه بعضی ها از احساس کاندومی خوششان می آید که دنده ای و یا برآمدگی داشته باشد. تأثیر هر بافتی یکی است، برای همین شما آزادید تا هر نوع از بافتی که خوشتان می آید انتخاب کنید.

  • اگر برای اولین تجربه با شریکتان می خواهید کاندوم تهیه کنید، کاندوم هایی که دنده ای و یا برآمدگی نداشته باشد را تهیه کنید که مطمئن تر است. زمانی که سلیقه همدیگر را دانستید، می توانید بافت های دیگر را امتحان کنید.

۳- مشخص کنید که چه مقدار حساسیت برای شما کارکرد دارد.

استفاده از کاندوم

لیبل کاندوم ها را خواهید دید که نوشته: حساسیت بالا (extra sensitive) و یا احساسیت بسیار بالا (ultra sensitive) و اینها بسیار نازک طراحی شده اند طوری که تشخیص آنها مشکل است، در نتیجه شما می توانید بیشترین مقدار حساسیت را تهیه کنید. بعضی از افراد ترجیح می دهند که در حین انجام سکس کاندوم را احساس کنند، که متوجه شوند که آنها همچنان تحت پوشش ان هستند. هر کدام از این روش ها به طور مساوی در تأثیر جلوگیری از بارداری و بیماری های مقاربتی (STDs )  مفیدند.

۴- مشخص کنید که کدام رنگ و بو را خواستار هستید.

کاندوم خاردار

کاندوم های استاندارد معمولا نیمه شفاف هستند، برای همین زمانی که شما آن را استفاده می کنید، آنها رنگ طبیعی پوست شما را نشان می دهند. اگر شما دنبال یک چیز تفریحی تری هستید، می توانید هر رنگی که فکرش را بکنید مانند فیروزه ای، نارنجی، صورتی پررنگ، آبی، تاکسیدو (سیاه)،  و هر رنگی در میان آنها را تهیه کنید. کاندوم ها همچنین عطر های مختلفی مانند دارچین، نعنا و گیلاس دارند.

بخش دو:
خرید کاندوم

۱- آنها را از داروخانه ها تهیه کنید.

خرید کاندوم

هر داروخانه ای موجودی خوبی از کاندوم های متفاوت دارد. حالا که شما به قدر کافی از چگونگی انتخاب کاندوم با خبر شدید، اندازه و استایلی که می پسندید را می توانید در طبقات کاندوم که فروشنده نشانتان داده انتخاب کنید.

۲- آن را از اینترنت خریداری کنید.

این روش مخصوصا اگر حس خوبی ندارید که از داروخانه کاندوم بخرید مناسب است. شما با استفاده از ربات تلگرامی ما می توانید خرید کنید دوستان ما شما را به صورت حرفه ای راهنمایی می کنند، و پکیج شما برای جلوگیری از خجالت درب منزل تحویل داده می شود. برای خرید اینترنتی کلیک کنید.

۳- آن را به صورت عمده بخرید.

مدل کاندوم

خریدن یک جعبه کوچک کاندوم بسیار گرانتر از خرید عمده آن است. زمانی که متوجه شدید کدام نوع مورد پسند شماست، در اینترنت دنبال یک معامله خوب برای یک جعبه بزرگی که بیش از ۳۰ عدد کاندوم دارد بگردید.

۴- همیشه تاریخ انقضای آن را ببینید.

قیمت کاندوم

کاندوم ها همیشگی نیستند، برای همین از اینکه تاریخ مصرف آن نگذشته باشد اطمینان حاصل کنید.

رسانه دکتر سلامت

: این مطلب را به اشتراک بگذارید

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید