۱۲ حقیقت درباره رابطه جنسی

رابطه جنسی
تعداد بازدید ها : تعداد بازدید ها : 13.1K

شاید فکر می کنید همه چیز را درباره رابطه جنسی و عشق میان زن و شوهر می دانید، اما نگرانی های درباره رابطه جنسی وجود دارد که باید بدانید. در ادامه به ۱۲ حقیقت درباره رابطه جنسی که نباید درباره شان نگران باشید به شما خواهیم گفت.

۱۲ حقیقت درباره رابطه جنسی که نباید درباره شان نگران باشید

رابطه جنسی

۱- نمی خواهید کاری انجام دهید که هر دختر دیگری انجام می دهد

شما مجبور نیستید در مقابل او و برای او به گونه ای رفتار کنید که او در فیلم های پورن دیده است یا این کارها را با شریک قبلیش انجام داده است، خب این کار را نکنید. اگر هر دختر دیگری این کار را انجام می دهد و شما نمی خواهید این کار را انجام دهید، او می تواند به دنبال شخص دیگری بگردد.

۲- اینکه بدن شما به صورت برهنه چگونه دیده می شود

به عنوان کسی که بخاطر جوش های کمرش عادت داشت رابطه جنسی را در تاریکی برقرار کند بزارید بگویم که شما نمی توانید کسی را گول بزنید و برای چه باید این کار را انجام دهید؟ شخصی که لیاقت این را دارد که شریک جنسی شما باشد از شما نخواهد خواست تا چیزی را از او قایم کنید. رابطه جنسی که شما عاشق بدن های یکدیگر نباشید رابطه جنسی درستی نیست.

۳- درخواست استفاده از لوبریکانت

فقط به این خاطر که ما به عنوان یک جامعه به اندازه کافی در مورد لوبریکانت صحبت نمی کنیم، به این معنا نیست که شما برای داشتن رابطه جنسی بدون اصطحکاک لاتکس عجیب هستید. اگر یک پسر فکر می کند انگشت کردن شما به مدت دو دقیقه برای لیز کردن واژن تان کافی است پس او حتما اشتباه می کند.

۴- قادر به داشتن رابطه جنسی دخولی نبودن

شرایطی مانند آندومتریوز یا واژینیسموس می تواند مقاربت واژن را برای بسیاری از زنان بسیار مضطرب کننده و دردناک کند. با این مفهوم که زندگی جنسی شما محکوم شده است، و این یک دستور العمل برای احساس وحشتناک داشتن در مورد چیزی که هیچ کنترلی رویش ندارید است. بسیاری از کارهایی که می توانید در کنار هم انجام دهید، وجود دارد، اما تنها با یک شریک عالی که می توانید به او اعتماد کنید (و اعتماد به این که بدون داشتن رابطه جنسی واژینال با یکدیگر باشید) وجود دارد.

۵- داشتن یک میل جنسی پایین

نیازهای جنسی از فردی به فرد دیگر متفاوت است، اینکه آیا شما بی جنس گرا هستید یا به تازگی رابطه جنسی را کمتر دوست دارید. شاید شما افسرده، یا خسته هستید و یا دارویی خاص مصرف می کنید. اما اگر شریکتان بلافاصله می ترسد و وحشت زده رفتار می کند به گونه ای که شما نمی خواهید با او رابطه جنسی داشته باشید و این اتفاق هیچ کاری به جز اینکه کاری کند که شما احساس بدی درباره بدن خودتان داشته باشید انجام می دهد.

۶- اطمینان حاصل کنید که به ارگاسم برسید

اگر فکر می کنید این مزخرف است که بسیاری از مردان فکر می کنند که رابطه جنسی هنگامی که آنها به ارگاسم می رسند تمام شده است شما آزاد هستید که آن ها را از زندگیتان بیرون بیاندازید. این منطقی نیست که یک مرد در طول هر بار رابطه ارگاسم شود امید داشته باشد که برای زن هم همین اتفاق بیوفتد.

۷- با شریکتان رک صحبت کنید

اگر دوست ندارید که همیشه دست او آن پایین باشد یا همیشه شما را در ملا عموم لمس کند فقط کافیست به او بگویید و او احتمالا به طور کامل درک خواهد کرد.

۸- فوق العاده مرطوب بودن

افراد به گونه ای به فوق العاده خیس بودن واژن شما با صدایی نگران کننده واکنش نشان می دهند که گویی شما کار بدی مرتکب شده اید.

۹- کوئیف کردن یا اسکوئیرت کردن یا هر توانایی دیگر بدن

بیایید صادق باشیم حتی اگر شما در طول رابطه جنسی باد معده از خودتان خارج کردید، معذرت نخواهید. شما نمی توانید در حالی که رابطه جنسی خوبی را تجربه می کنید عضلات واژن تان یا مقعدتان را منقبض کنید

۱۰- در رختخواب “بی دست و پا” بودن

این که آیا این اولین بار شما است یا شما قبلا تجربه داشته اید مهم نیست. اغلب اوقات، لحظات بی دست و پا وجود دارد! آنها را در آغوش بگیرید، آنها زیبا هستند!

۱۱- تماشا نکردن پورن

در صنعت پورن چیزهای خیلی مشکوک وجود دارد، و بیایید واقعی باشیم – اکثریت آن به نگاه مردانه منتهی می شود. یا حتی اینکه شما دوست ندارید فیلم پورن ببینید. این کار ارزش شما را پایین نخواهد آورد

۱۲- احساسات داشتن برای یک ارتباط نادرست

گاهی اوقات، حتی اگر رویکرد اولیه شما برای داشتن رابطه جنسی با این فرد کاملا جدا باشد، احساسات و دلبستگی اتفاق می افتد – بدن ما به معنای واقعی کلمه مواد شیمیایی را در طول رابطه جنسی آزاد می کند تا ما را به یکدیگر نزدیک تر کند. با شریک تان صادق باشید، در صورتی که اکنون به طور منحصر به فرد صرفا یک ارتباط جنسی می خواهید، شما یک بازنده خوشایند نیستید.

رسانه دکتر سلامت

: این مطلب را به اشتراک بگذارید

۱ دیدگاه

  • متن ۱۲ حقیقت رابطه جنسی متآسفانه بسیار بسیار بد ترجمه شده. بنده با تحصیلات لیسانس فنی و آشنا به زبان انگلیسی از خواندن متن فوق بسیار به زحمت افتادم. لذتی از خواندن نبردم هیچ،که کلی عذاب کشیدم.جملات آنقدر با ادبیات فارسی محاوره امروزی فاصله دارد که برای فهمیدن منظور نویسنده ،هرجمله را چند بار باید مرور کرد. لطفآ اگر منظور نظر ،استفاده نمودن خواننده از اطلاعات ارائه شده است،پس به طور کاملآ روان و ساده نوشته شود تا عموم مردم عادی از خواندن، هم استفاده کامل ببرند و هم بتوانند سریع و آسان متن ها را بخوانند.
    انشاالله که وقت داشته باشید و نظر بنده حقیر را ببینید. اگر جوابی دادید لطفا در تلگرام بدهید . ایمیل بنده قابل دسترسی نیست.
    Mu_yar@

دیدگاهتان را بنویسید