راز داشتن مو های ابریشمی و صاف

مو
تعداد بازدید ها : تعداد بازدید ها : 1.22K

خانمی می گفت: “پارسال موهایم را بلند کردم و تصورم این بود که موهای صاف و براقی خواهم داشت اما همین که موهایم رشد کرد فر شد و در هم گره خورد و در عین حال درهم و پریشان و خیلی خشک به نظر می آمد.” برای خیلی از شما حتما این موقعیت پیش آمده و می خواهید موهایی بلند و خوش حالت داشته باشید. کار سختی نیست اگر راه و روش درست را بلد باشید.

راز داشتن مو های ابریشمی و صاف

ریزش مو

صاف کردن موها باید قبل از خواب انجام شود. در مرحله اول کمی روغن را در مجاورت بخار آب داغ قرار دهید تا کمی گرم شود. با برس موهای خود را شانه کنید و با روغن زیتون موهای خود را آغشته کنید و بگذارید تا ۵ دقیقه بماند.

  • اگر موی صاف و درخشانی می خواهید استفاده از روغن زیتون را جدی بگیرید.

مدل مو دخترانه

به دلیل دارا بودن خاصیت آنتی اکسیدانی موها را نرم می کند. روغن زیتون به نفوذ در عمق مو رطوبت آن را افزایش می دهد و از نازک شدن مو و ریزش آن جلوگیری می کند.

وقتی ۵ دقیقه تمام شد، دوباره آن را با شانه دندانه ای شانه کنید و با آب بشویید. اگر موهای شما خیلی خشک است یک تخم مرغ را با روغن زیتون ترکیب کنید و بعد روی موها قرار دهید. شما فقط به ۵ دقیقه نیاز دارید و بعد تفاوت را خواهید دید. اگر هفته ای یک بار این کار را انجام دهید متوجه می شوید که موهایی بی نهایت نرم و صاف خواهید داشت.

مو کوتاه

اگر دوست داشتید که کمی تاب در موهایتان به وجود بیاید پیشنهاد ما این است که از یک گیره ساده استفاده کنید گرچه که بعضی افراد ترجیح می دهند از اتوی مو یا وسایل برقی دیگر کمک بگیرند. شاید این وسایل زود نتیجه دلخواه شما را ایجاد کند اما اگر بیش از اندازه استفاده شوند به مو آسیب جدی وارد خواهد شد. پس مراقب موهای خود باشد و بیشتر در فکر تقویت آن باشید.

رسانه دکتر سلامت

راز داشتن مو های ابریشمی و صاف
4.8 (96%) 5 votes
: این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید