هفت مدل آرایش که سبب می شود عالی به نظر برسید

مدل آرایش
تعداد بازدید ها : تعداد بازدید ها : 4.49K

مدل آرایش و آرایش یک عصای جادویی برای هر دختر است. علاوه براین قادر به پنهان کردن اشکالات چهره است و بر کمالات صورتتان می افزاید و سبب افزایش اعتماد به نفس و حتی سلامتی ما می شود.زنان براین باوراند که آرایش می تواند مانند سحر و جادو عمل کنند، و به همین دلیل ما برای شما ۷ مدل آرایش عالی و کارآمد جمع آوری کرده ایم. بخوانید و الهام بگیرید!

رژ لب قرمز و خط چشم سیاه

آرایش عروس

شاید نیاز به توضیح نباشد که چرا خط چشم های بالدار سیاه  و رژ لب قرمز مایل به زرد متنوع ترین ترکیب برای آرایش است و یکی از آرایش هایست که هرگز از مد نخواهد رفت. این آرایش هالیوودی بر روی هر زنی عالی به نظر میرسد. تنها چیزی که شما نیاز به انجام آن دارید، انتخاب رنگ رژ لب مناسب و ایجاد یک رنگ پوست ، واستفاده از یک رنگ ملایم بر روی  گونه تان است.

سایه چشم اسموکی ( دودی) و لب های بدون آرایش

آرایش صورت

یکی دیگر از ترکیب طلایی “لب برهنه و چشم اسموکی کلاسیک است. این آرایش زرق و برق دار یک انتخاب شگفت انگیز برای بیرون رفتن شبانه است. مطمئن شوید که برق لب یا رژ لب درستی را برای پوستتان انتخاب کرده اید.

مدل پوست وتیپ چینی با رژ لب تیره

عکس آرایش

با این مدل آرایش، تمام توجه به لب ها و پوست پرسلن و کاملا صاف شما خواهد بود. شما می توانید از هر رنگ رژ لبی که در حال حاضر محبوب تر است استفاده کنید  ، مانند شرابی، کبود، قهوه ای، و یا ارغوانی تیره را انتخاب نمایید. شما لازم نیست که بر روی چشم خود آرایش زیادی انجام دهید ، شاید فقط یک مقدار کم از سایه چشم خاکستری کافی باشد.

سایه چشم قهوه ای و  رژ لب هلویی

مدل عروس

مزایای این مدل آرایش این است که می توان  ازآن هم برای سرکار و هم برای مهمانی ها استفاده کرد. درهنگام استفاده از سایه چشم قهوه ای مراقب باشید،زیرا می تواند قیافه شما را خسته نشان دهد. ، یک رژ لب هلویی به نوبه خود می تواند تصویر شما را تازه و خنثی، نشان دهد و از سنگینی سایه چشم قهوه ای بکاهد.

رژ لب شرابی و سایه چشم برنزی

آرایش جدید

این ترکیب واقعا سلطنتی باعث میشود که شما لوکس به نظر برسید. مهم است که در هنگام استفاده از رژ لب به حدفاصل بین دو لب نیز رژ بچسبد. با سایه چشم همه چیز را ساده ترکنیم: شما نیاز به انتخاب یک سایه طلایی دارید، وبا حرکات جزئی از انگشتان دست  آن را بر روی پلکتان اعمال کنید.

سایه چشم بنفش یا آبی و رژ لب صورتی

مدل

برخی افراد ممکن است فکرکنند که رژ لب صورتی با سایه چشم آبی کمی مبتذل به نظر می رسد ، اما اگر شما یک سایه چشم براق به جای مات انتخاب کنید، شما یک نگاه تازه و حتی بی گناه خواهید داشت.

رژ لب مرجانی و سایه چشم شامپاینی

عروس

اگر شما رژ لب قرمز یا شرابی را دوست ندارید، این ترکیب برای شما مناسب است. سایه رژ لب بژ یا مرجانی یا براق تصویر شما را تازه خواهد کرده و به نگاهتان زرق و برق خواهد بخشید. همین حالا سایه چشم شامپاینی براق را اعمال کنید، و شما اکنون آماده راه رفتن روی فرش قرمز هستید.

: این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید