۱۵ راهکار در مورد رابطه جنسی دهانی برای زنان

رابطه جنسی دهانی
تعداد بازدید ها : تعداد بازدید ها : 16.6K

به یک آلت تناسلی زل زده اید و می دانید تا لحظاتی دیگر آن آلت قرار است در دهان شما قرار گیرد و این حس می تواند وحشتناک باشد. هر بار رابطه جنسی دهانی را امتحان می کنید اما نگران نباشید از این به بعد هر بار قرار است بهتر شود. در این مقاله ۱۵ نکته ای که زنان بالغ آرزو می کنند ای کاش آن را قبل از اولین رابطه جنسی دهانی زندگی شان می دانستند را خواهیم خواند.

۱۵ راهکار در مورد رابطه جنسی دهانی برای زنان

رابطه جنسی دهانی

۱- آلت تناسلی دارای چشم نیست و نمی تواند تفاوت بین پشت گلو و سقف دهان را بفهمد. تمام قسمت های دهان شما احساس یکسانی دارند، البته به غیر از دندان هایتان. ما چون آلت تناسلی نداریم نمی توانیم بفهمیم وقتی شخصی آلت را تا انتها در حلقش فرو می کند دقیقا چه احساسی دارد اما مالیدن نوک آلت او به سقف دهان تان حس مشابهی دارد و در ضمن باعث نمی شود بخواهید عق بزنید.

۲- آلت تناسلی همانند واژن نیست و خود به خود خیس نمی شود پس ممکن است بخواهید از یک لیز کننده بدون طعم استفاده کنید یا مقادیر زیادی آب بنوشید تا تمامی آب دهان تان را مورد استفاده قرار دهید

۳- شما لازم نیست قبل از اینکه آلت او نعوظ باشد به این کار مشغول باشید، در ضمن نیازی هم نیست که زانو بزنید و او ایستاده باشد و دائم عقب و جلو کنید، راحت در تخت خواب بخوابید و این کار را انجام دهید چون بسیار راحت تر است.

۴- شما لازم نیست منی او را ببلعید و وانمود کنید که عاشق این کار هستید او می تواند منی خودش را در دستمال یا یک لیوان خالی کند.

۵- می توانید هنگامی که دهان تان خسته شد از دست هایتان برای ماساژ دادن آلت استفاده کنید، من سایز آلت های مختلف را نمی دانم اما این را می دانم که یک آلت کامل در دهان جای نمی گیرد. و مطمئنم هیچ راهی برای جای دادن یک آلت در مری نیست. پس از دست های خود کمک بگیرید و آن ها را در اطراف پایه آلت قرار دهید و بازی کنید.

۶- حواس تان باشد که آلت او را گاز نگیرید و گرنه او را برای تمام زندگی اش عقیم خواهید کرد و شایعات زیادی درباره اینکه زنان در حین رابطه جنسی دهانی پوست آلت مرد را کنده اند وجود دارد. اما من فکر می کنم احتمال رخ داد چنین اتفاقی عجیب است.

۷- گاهی اوقات آلت تناسلی بوی خیلی خوبی نمی دهد، اما نباید از آلت تناسلی مردان توقع داشته باشیم که بوی عطر شانل بدهند، اما بعضی مردان نظافت را کمتر از مردهای دیگر رعایت می کنند و مطمئنم که شما نمی خواهید برای او رابطه جنسی دهانی انجام دهید، پس بهتر است از او بخواهید که یک دوش سکسی با یکدیگر بگیرید تا از تمیزی و تازگی یکدیگر لذت ببرید.

۸- شما می توانید از زبان خود برای فریب دادن او استفاده کنید بدین صورت که آلت او را زیر زبانتان قرار دهید یا با زبان تان با آلت او بازی کنید. یا می توانید از زبان تان برای مسدود کردن راه گلویتان نیز استفاده کنید که این کار به واکنش استفراغ کردن تان نیز کمک خواهد کرد.

رابطه جنسی

۹- رابطه جنسی دهانی مانند یک دکمه جادویی نیست که باعث شود در همان دقیقه او ارضا شود اما می تواند به این اتفاق کمک زیادی بکند، اما شما باید هر زمان که احساس کردید دیگر توانایی ادامه دادن را ندارید این کار را متوقف کنید.

۱۰- رابطه جنسی دهانی می تواند یک معاشقه برای مردان باشد و لازم نیست رویداد اصلی شب باشد. شما می توانید این کار را انجام دهید تا او کمی تحریک شود و سپس به کار های دیگر رابطه جنسی بپردازید.

۱۱- این یک شایعه است که فیلم پورنو واقعا می تواند به شما در مورد چیزهای زیادی آموزش دهد، اما گاهی اوقات عکس های نزدیک از شخصی که به صورت وحشیانه در حال میک زدن یک آلت تناسلی است، می تواند آموزش های خوبی در مورد چگونگی حرکت سر به شما کمک کند. فقط در صورتی که خیلی تجربه ندارید سعی نکنید این کار را به صورت عمیق انجام دهید.

۱۲- به معنای واقعی کلمه، هیچ کس نمی تواند بدون عق زدن رابطه جنسی دهانی انجام دهد. برای امتحان کردن یک رابطه جنسی دهانی عمیق به گلویتان لیدوکائین نزنید! نه! راه حل این است که این کار را به صورت عمیق انجام ندهید. رفلکس بالا آوردن به یک دلیلی وجود دارد. و قطعا نمی خواهید بر روی کسی که دوستش دارید استفراغ کنید.

۱۳- شما مجبور نیستید رابطه جنسی دهانی را فقط برای دریافت یک رابطه جنسی دهانی بر روی بدن خودتان انجام دهید. اگر یک پسر از رفتن به آن پایین واهمه دارد یا یک آلت بدبو دارد که شما نمی خواهید آن را در دهان تان کنید یا فقط به معنای واقعی کلمه دلایل دیگری دارید شما مجبور به انجام این کار نیستید.

۱۴- پوزیشن ۶۹ وحشتناک بد است و بیایید آن را ممنوع کنیم خوب، شاید شما آن را دوست دارید اما این اتفاق وحشتناک و گنگ است. نکته ای که در رابطه جنسی دهانی وجود دارد این است که شما می توانید دراز بکشید و در حالی که شخص دیگری به شما لذت زیادی می دهد، هیچ کاری نکنید. پوزیشن ۶۹ شبیه به این است که در حالی که یک ماساژ حرفه ای دریافت می کنید، مجبورید که همزمان مالیات خود را نیز پرداخت کنید. آیا این شبیه یک کابوس برای شما نیست؟ این یک کابوس است.

۱۵- این که از رابطه جنسی دهانی لذت می برید شما را یک فاحشه نمی کند و اینکه از انجام آن بدتان می آید شما را کوته فکر نمی کند. اما اگر دوست ندارید این کارها را انجام دهید شخصی که خوش رفتار باشد شما را به این خاطر ترک نخواهد کرد.

رسانه دکتر سلامت

۱۵ راهکار در مورد رابطه جنسی دهانی برای زنان
4.4 (87.27%) 22 vote[s]
: این مطلب را به اشتراک بگذارید

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید