۱۴ نکته خواندنی برای زنان در رابطه جنسی

زنان در رابطه جنسی
تعداد بازدید ها : تعداد بازدید ها : 14.9K

رابطه جنسی سالم یکی از نیازهای زندگی زن و مرد است و اگر به طور مرتب انجام شود، اثرات مثبت بر روح و جسم افراد دارد و عشق و محبت بین زوجین را بیشتر می کند. ما در این مقاله به ۱۴ نکته جالب و خواندنی در مورد رابطه جنسی که هر زنی باید تا قبل ۲۵ سالگی بداند، اشاره کرده ایم.

۱۴ نکته خواندنی برای زنان در رابطه جنسی

روابط جنسی

۱- کاملا طبیعی است که ۲۵ سال داشته باشید و تاکنون هرگز رابطه جنسی نداشته باشید (یا تنها چند بار امتحانش کرده باشید).

۲- تمام شب با لباس زیر ناراحت سرکردن ارزشش را ندارد. من اگر کل شب را با یک لباس زیر تنگ و سفت سر کنم در طول رابطه جنسی، عصبانی و بی علاقه می شوم. شما هم امتحانش نکنید چون فقط خودتان را اذیت خواهید کرد.

۳- ژل لوبریکانت بهترین دوست تان است. واقعیت این است که من مجبور شدم این را خودم بفهمم زیرا فیلم ها هرگز مردم را در حال استفاده از لوبریکانت نشان نمی دهند! داشتن رابطه جنسی با لوبریکانت شما را عاشق خودش خواهد کرد! به هر حال لوبریکانت جادویی است.

۴- شریک شما این توانایی را ندارد که بهترین حالت را برای لذت بردن از رابطه جنسی دهانی را بفهمد، بنابراین شما باید در پیدا کردن بهترین حالت کمکش کنید.

۵- هرگز با مردی که حاضر به استفاده از کاندوم نیست رابطه جنسی نداشته باشید. شما مطمئنا دوست ندارید عفونت های منتقله از راه رابطه جنسی بگیرید یا باردار شوید. این رابطه جنسی ارزشش را ندارد و شما نباید خودتان را اذیت کنید.

۶- اگر هرگز نمی خواهید پس از یک رابطه جنسی دهانی، منی شریک تان را قورت بدهید، پای حرف خود بایستید و هر چقدر او اصرار کرد که این کار خوب است، زیر بار او نروید.

۷- همیشه بعد از رابطه جنسی ادرار کنید. به خاطر عفونت مجرای ادراری هم که شده باید ادرار کنید و هیچوقت از این کار ممانعت نکنید. همسر شما وقتی که از دستشویی برگشتید هنوز هم آماده است تا شما را بغل بگیرد.

۸- اگر همسر سابق وحشتناک شما به طور تصادفی در طول تعطیلات به شما پیام می دهد او فقط می خواهد رابطه جنسی با شما را دوباره تجربه کند. پس حواس تان را جمع کنید.

۹- مردانی که در رابطه با اضافه کردن یک سری ابزار جنسی به رابطه تان احساس نا امنی را به وجود می آورند، هیچ گاه برای ارضا کردن شما از نظر روحی و جسمی خوب نیستند.

۱۰- پوزیشن ۶۹ فقط تلف کردن وقت هردوی شماست و بیشتر شبیه رقابتی است که که در آن هر که زودتر طرف مقابلش را ارضا کند برنده است. پس اگر آن را امتحان نکردید چیزی را از دست نداده اید.

۱۱- شریکی که شما را به طور مداوم برای داشتن رابطه جنسی تحت فشار قرار می دهد را باید از او خداحافظی کنید. چون هر باری که شما با یکدیگر بیرون هستید و او این بحث را پیش می کشد فقط بدتر اعصاب شما را به هم خواهد ریخت. انسان ها بعد از برگشتن از سرکار خسته هستند یا در دوره های متفاوتی میل جنسی کمتری دارند.

۱۲- یافتن قرص درست جلوگیری از بارداری می تواند زمان ببرد، اما ارزشش را دارد. دلیلی وجود دارد که انواع مختلفی برای انتخاب وجود دارد، و بله، ممکن است تا زمانی که یک نوع قرص ضد بارداری مناسب با بدن خودتان را پیدا کنید زمان ببرد، اما بهتر است چند مورد از آن را امتحان کنید تا اینکه به مصرف همان قرصی که دردهای پریودتان را بدتر می کند را ادامه دهید.

۱۳- به همسر خود بگوید شلوار های ورزشی رنگ روشن بخرد، زیرا وقتی او در حالت نعوظ است و شلوار کلفت رنگ تیره به پا دارد هیچ جذابیتی ندارد، چون چنین چیزی در یک شلوار تیره قابل مشاهده نیست.

۱۴- تجربه های جنسی برای حفظ تازگی و جذابیت و خوشحال نگه داشتن رابطه ضروری است. مسئله مهم در رابطه جنسی این است که چقدر گسترده است و چگونه می توان آن را سالم تر و محرمانه تر نگه داشت به این معنی است که شما می توانید با درخواست کردن و تلاش برای چیزهایی که در واقع می خواهید رابطه تان را بهتر کنید.

رسانه دکتر سلامت

: این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید