تست روانشناسی طرز حمل کردن کیف

کیف
تعداد بازدید ها : تعداد بازدید ها : 3.59K

عادت های روزانه ی ما مثل حمل کیف، چگونگی رفتار ما را نشان می دهد؟ الان تعدادی از این عادات مشخص می شود. در این مقاله توصیه می گردد که یک تست ساده ای که احتمالا شما را سورپرایز خواهد کرد از خود بگیرید. تنها شکل حمل کردن کیف خود را انتخاب کنید، و نتیجه را در زیر بخوانید.

نحوه نگه داشتن کیف شخصیت شما را نشان خواهد داد

۱- پشت کمر

مدل کیف

اگر ترجیح می دهید که کوله پشتی داشته باشید، احتمالا شما همیشه آماده ی ماجراجویی هستید و برای هر موقعی خود را آماده می کنید. همچنین به چیزها و افراد دیگر اهمیت می دهید، که باعث می شود شما فردی باشید که دیگران مایلند دنبال آنها باشند.

۲- در دست

کیف

اگر شما همیشه متعلقات خود را در دستان خود نگه می دارید، کنترل کامل و مطلق بر همه چیز شعار شماست. شما دوست دارید از همه چیز مطلع شوید و همیشه نظر خودتان را داشته باشید. شما می توانید به دیگران تمام حقایق خودشان را بگویید – اگر آنها بپرسند. قابلیت اطمینان شما فوق العاده است.

۳- بر شانه

کیف دخترانه

افرادی که کیف را بر شانه می گذارند علاقه به مطالعه دارند. این موقعیت به آنها اجازه می دهد زمانی که حتی تقریبا هیچ فضایی برای آن وجود ندارد کتاب های مورد علاقه خود را از کیف بردارند. آنها طوری با نزاکت هستند که حتی زمانی که سخنرانی می کنید اگر بخواب روند، این کار را با چشم باز در حین حرکت سر به عنوان رضایت انجام می دهند.

۴- بالای شانه

کیف

اگر کیف خود را بر سوی دیگر شانه ی خود قرار دهید، هیچ جنایتکاری قادر نخواهد بود که محموله ارزشمند شما را سرقت کند. شما کمی علاقه دارید ثروت خود را نشان دهید و البته سخاوتمند هم هستید. مراقب باشید، از اینکه برخی از افراد ممکن است این ویژگی را از شما به عنوان ضعف درک کنند و از شما سواستفاده کنند.

۵- بر شکم

کیف زنانه

این چی بود که با عجله از جلوی شما گذشت؟ ترنادو؟ خیر، آن فردی بود که کیف خود را بر شکم می بندد، جای تعجبی نیست. بیقراری از چنین افرادی اغلب فراتر از حد مجاز است، اما این کاملا نشان دهنده ی ذهن و تخیل شگرف آنهاست.

رسانه دکتر سلامت

: این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید