مانیکور حرفه ای ناخن در خانه

مانیکور
تعداد بازدید ها : تعداد بازدید ها : 1.33K

یک مانیکور عالی یک قسمت مهم از یک تصویر زیباست. به همین علت مراقبت از ناخن میتواند زمان ، تلاش و همچنین گاهی اوقات طاقت بیشتری را از شما بگیرد. رسانه دکتر سلامت چندین نکته برای شما اماده کرده است که همیشه ناخن های خود را  قوی ، سالم و زیبا نگه دارید.

مانیکور حرفه ای ناخن در خانه

۱- برس نقطه ای خود را داشته باشید

یک برس نقطه ای برای ناخن را به راحتی میتوان ساخت. کافیست در یک مداد که پاک کنی بر سرش دارد سنجاق ته گردی را قرار داده تا برس خود را داشته باشید! نتیجه شما رو خشنود خواهد کرد .

۲- فویل/ روکش در برابر لاک های سخت

این متد برای از بین بردن ژل استفاده میشود اما برای لاک های عادی هم به اسانی قابل استفاده است. یک پد کتان را در رنگ بر ( استون ) قرار دهید. سپس ان را روی ناخن خود قرار داده و در نهایت فویل را دور ان بپیچانید. در ده دقیقه اینده، هیچ لاکی باقی نمانده بدون ذره ای سایش!

۳- خمیر دندان در برابر لاک های تیره

مطمئنا شما متوجه شده اید که لاک های تیره ، لکه هایی بر روی ناخن شما باقی میگذارند؟ اصلا زیبا نیست اما راهی هست! فقط کافیست مقداری خمیر دندان سفید کننده را روی ناخن خود به ارامی بمالید، بعد از یک دقیقه دست های شما مثل همیشه عالی خواهد شد .

۴- لاک در اب سرد زودتر خشک میشود

ناخن های لاک زده خود را ابتدا دو دقیقه بگذارید هوا بخورند و بعد برای سه دقیقه درون اب سرد غوطه ور نگهدارید! اگر انگشتانتان به شدت سرد شد ، ان ها را بیرون اورده و دوباره درون اب قرار دهید. هیچ چیز بعد از این ناخن شما را از بین نمیبرد .

۵- رنگ های شبرنگی را بوسیله ی رنگ های معمولی درست کنید

مانیکور

این تاثیر با زدن لاک سفید یا برق ناخن قبل از زدن لاک های دیگر بدست می اید.

۶- وازلین در برابر لاک

به راحتی میتوان لاکی را که از ناخن بیرون زده را پاک کرد فقط با بکار بردن وازلین بر روی پوست وکناره های ناخن سپس باقی مانده ی لاک به همراه وازلین کنده میشود.

  • همچنین کرم های روغنی هم ، همین تاثیر را دارد.

۷- چگونه یک ناخن شکسته را ترمیم کرد؟

ناخن شکسته نیازمند این است که ابتدا ، باقی مانده ان کوتاه شود حقه وصله کردن هم کمک میکند از یک تی بگ استفاده کنید ، ان را به صورت نواری ببرید و روی ان قرار دهید!

۸- مانیکور فانتزی با پر

وقتی که یک پر از متکای شما بیرون میزند، ان را بیرون نیندازید. در عوض ان را به یک مانیکور خلاقانه تبدیل کنید. همه نمیتوانند با یک همچین چیزهایی خلاقیت خود را به رخ بکشند !

۹- متد سایه

طراحی ناخن

متد شیک سایه را به راحتی بدون چندین تن رنگ مختلف میتوان بدست اورد. تنها دو رنگ کافیست .بسیار راحت است ، اینطور نیست؟

رسانه دکتر سلامت

: این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید