ماندگاری بیشتر رایحه عطر و ادکلن

عطر و ادکلن
تعداد بازدید ها : تعداد بازدید ها : 1.57K

هر عطر و ادکلن، بو، رایحه، ویژگی های فردی بی نظیر خود را دارد، برای آنکه رایحه آن را ماندگار تر کنید، در اینجا چند پیشنهاد داریم.

راه های ماندگاری بیشتر رایحه عطر و ادکلن

۱- مناطق گرم بدن خود را انتخاب کنید

عطر و ادکلن زنانه

رایحه عطر و ادکلن بواسطه پوست گرم تحریک می شود. بهترین مناطق گردن، در محل مفاصل بدن، مناطقی از بدن که آنجا عروق به پوست بدن نزدیک تر است مانند نبض دست و گردن، تاخوردگی آرنج، پشت زانو و گوش. موهای تازه شسته شده نیز رایحه عطرها را تا یک هفته نگه می دارد.

  • از آنجا که رایحه عطر و ادکلن ها و اسانس ها خیلی فرار هستند، تمایل دارند که به طرف بالا بروند بنابراین یک ترفند خوب این است که آن ها را به میانه بدن اسپری کنید.

۲- برای رسیدن به بهترین رایحه از لایه های پی در پی خوشبو و مختلف استفاده کنید

عطر و ادکلن مردانه

برای مثال: با شامپوهای معطر خود را بشویید، از دئودورانت های معطر استفاده کنید، یک اسانس پرفیوم را به عنوان پایه به کار ببرید و ۳۰ دقیقه بعد از استعمال آن از آب برای قدرت بیشتر و طولانی تر شدن رایحه عطر و ادکلن استفاده کنید.

  • لوسیون های بدن با بوهای طبیعی خریده و سه چهار قطره از رایحه دلخواه تان را به آن اضافه کنید. این روش یکی دیگر از لایه های خوشبو است که می توانید به کار ببرید.

۳- توجه داشته باشید که در استفاده از عطر زیاده روی نکنید

عطر و ادکلن

گاهی اوقات به دلیل آسانی دسترسی به عطر ها بیش از حد از آن ها استفاده می کنیم، و این کار ممکن است باعث به هم خوردن حال دیگران شود.

۴- دهانه عطر را حداقل با فاصله ۶ اینچی (۱۵ cm) از بدن نگه دارید

انواع رایحه عطرها

برای بدست آوردن بهترین نتیجه از عطرها، دهانه اسپری کننده آن ها را حداقل ۶ اینچ یا همان ۱۵ سانتی متر با فاصله از نقطه ای که می خواهید بزنید، بگیرید. سپس اسپری کنید.

رسانه دکتر سلامت

: این مطلب را به اشتراک بگذارید

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید