طرز خوابیدن شما چه چیزی را در مورد شخصیتتان آشکار می سازد؟

طرز خوابیدن
تعداد بازدید ها : تعداد بازدید ها : 1.61K

طرز خوابیدن هر انسانی جالب است.ما یک آزمایش ساده که می تواند چیزهای بسیاری را در مورد طرز خوابیدن شما و شخصیتتان نشان دهد پیدا کرده ایم. واقعا ساده است. تصویر زیر را بررسی کنید و موقعیتی که فکر می کنید در بیشتر اوقات  به آن وضعیت می خوابید را انتخاب کنید.

مدل خوابیدن

۱- اگر شما بدون چسباندن زانوها به خودتان نمی توانید بخوابید در حالی که چیزی را در کنار خود بگیرند، پس شما یک فرد آرام و قابل اعتماد هستید. توهین به شما آسان نیست، و شما از آینده نمی ترسید. شما حتی دربدترین صبح زمستانی هم لبخند میزنید ، و می تواند بدون هیچ مشکلی تقریبا هر گونه تغییراتی را که در زندگی شما رخ می دهد را تنظیم کنید.

۲- اگر شما به حالت جنینی می خوابید، پس شما اغلب احساس نیاز به محافظت، قابل فهم بودن و همدردی را دارید. با پیچش یا حلقه زنی در این حالت ، شما سعی می کنید خودتان را از مشکلاتی که در جهان اطراف شما وجود دارند دور کنید. خروجی مناسب برای استعداد و پتانسیل شما میتواند نقاشی ، یادگیری رقص، و یا نوشتن یک وبلاگ است.

۳- اگر شما بر روی معده خود دراز می کشید و دست و پا خود را به هم می چسبانید، پس شما یک رهبرهستید. شما شخصی تکانه ای هستید و ابتکار عمل در دستان شماست، ازینکه در زندگی شخصی و حرفه ای خود نظم دارید مطمئن شوید.شما به احتمال زیاد ترجیح می دهید که همه چیز را برنامه ریزی کنید طرفدار سورپرایز شدن نیستید. شما توانایی استقامت بالایی دارید و احساس مسئولیت نیز برای رسیدن به موفقیت های بزرگ به شما کمک میکند.

۴- اگر شما به پشت میخوابید، پس شما به احتمال زیاد یک فرد مثبت گرا هستید و زندگی را دوست دارید، و عادت. دارید که در مرکز توجه قرار بگیرید و دوست دارید که در اجتماعات شرکت کنید. شما سرسختانه و و به طور مداوم کار میکنید، شما طرفدار منطق هستید ، و همیشه تمایل دارید حقیقت را بگویید. افرادی که به این میخوابند اغلب دارای شخصیت بسیار قوی هستند.

۵- اگر شما مثل یک سرباز هوشیار به پشت میخوابید ،  و دستها را در دو طرف خود قرار میدهید، پس شما احتمالا یک فرد منظم هستید، که می داند دنبال چه اهدافی در زندگی خود هستید و با تلاش و تفکر انفرادی  به اهداف خود میرسید. شما می توانید دقیق، ریزبین باشید وبیشتر از این ها از خودتان انتظار داشته باشید.

۶- اگر شما مانند یک لک لک میخوابید، با یک پا در بالا ، احتمال دارد شما یک شخصیت غیر قابل پیش بینی داشته باشید که اغلب به همه نوع ماجرایی کشیده میشود، در حالی که خلق و خوی شما می توانید خیلی سریع تغییر کند و کسانی که در اطراف شما هستند از این وضع شگفت زده شوند. در اغلب موارد، انتخاب قاطعانه و تصمیم گیری برای شما دشوار است. به طورکلی در کار و زندگی ، شما یک اولویت برای ثبات دارید، صلح و آرامش، نظم و دقت.

  • و اگر شما به جای یک مورد طرز خوابیدن به حالت های مختلفی میخوابید ، پس نشانه ی آن است که شما یک شخصیت چند وجهی دارید که اعماق پنهانی دارد و حتی شما نیز قادر به درک کامل آن نیستید.

رسانه دکتر سلامت خانواده

طرز خوابیدن شما چه چیزی را در مورد شخصیتتان آشکار می سازد؟
4 (79.26%) 27 vote[s]
: این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید