چگونه با استفاده از زغال فعال شده خط چشم بسازیم؟

زغال فعال شده
تعداد بازدید ها : تعداد بازدید ها : 5.03K

زغال فعال شده و ساخت خط چشم از این ساده ترنمی شود هنگامی که شما آن را امتحان کنید دیگر نمی خواهید سراغ خط چشم های موجود در فروشگاه نخواهید رفت. خط چشم خانگی سبب خونریزی و تحریک پوست شما نمی شوند ، و بهتراز همه ی این ها شما می توانید از آن برای ایجاد جلوه موردنظرتان استفاده کنید. ما در رسانه دکتر سلامت خانواده راه های ساخت خط چشم برای آرایش چشم رو به شما آموزش می دهیم.

ساخت خط چشم با استفاده از زغال فعال شده

۱- مقداری کربن فعال خریداری کنید.

زغال فعال چیست

زغال چوب فعال در داروخانه ها و فروشگاه های بهداشتی طبیعی در دسترس است. معمولا از آن به عنوان درمان سوء هاضمه استفاده می شود،معمولا به شکل کپسول می آید. این ماده سیاه و خالص، برای ایجاد خط چشم خانگی مناسب است.این ماده با زغال چوبی که در شومینه می سوزانید و با آن به طبخ غذا یا در کوره میگذارید متفاوت است. به دنبال شیشه ای باشید. که برچسب “کربن فعال” دارد و معمولا در بخش ویتامین فروشگاه ها موجود است.

  • اگر شما نمی توانید زغال فعال را در محل خود پیدا کنید، آن را به صورت آنلاین خریداری کنید. یک بطری زغال چوب به اندازه کافی و به اندازه چند سال خط چشم تهیه کنید.

۲- چند کپسول را در یک ظرف کوچک بشکنید.

قرص زغال فعال

شما می توانید از سایه چشم و یا بالم لب استفاده کنید،کپسول زغال فعال را به داخل ظرف دیگری بریزید.

۳- برس خط چشم را به زغال چوب آغشته کنید.

زغال فعال شده چیست

شما می توانید زغال فعال ساده را بدون مخلوط کردن آن با چیزهای دیگر به عنوان خط چشم استفاده کنید. زغال چوب به طور طبیعی با روغن موجود بر روی پوست شما مخلوط میشود و هنگامی که شما آن را اعمال میکنید در محل باقی می ماند. برس خط چشم خود را به داخل ظرف زده و خط چشم را در سبک های مورد علاقه خود اعمال کنید.

۴- بافت متفاوتی را امتحان کنید.

زغال فعال برای پوست

اگر دوست دارید خط چشم شما همانند رب یا ژل قوام باشد، شما می توانید زغال فعال را با آب یا روغن مخلوط کنید تا کمی مرطوب شود.یک یا دو قطره کافی است، هم بزنید تا خط چشم قوام بیاید. سعی کنید از مواد زیر برای مخلوط استفاده کنید:

  • آب
  • روغن جوجوبا
  • روغن بادام
  • روغن نارگیل
  • ژل آلوئه ورا

رسانه دکتر سلامت خانواده

: این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید