چگونه یک عصای زیر بغل مناسب انتخاب کنیم؟

عصای زیر بغل
تعداد بازدید ها : تعداد بازدید ها : 896

پا یا قوزک پایتان آسیب دیده است و نمی توانید با آن راه بروید.انتخاب عصای مناسب،کنار آمدن با این آسیب را تا زمان بهبودی برایتان بسیار آسان می کند.در اینجا به چگونه انتخاب کردن عصای مناسب برای ایمن و راحت بودن،اشاره شده است.

  • مراحل

۱)بر اساس ظاهر قضاوت نکنید.

عصای زیر بغل

همیشه عصا را خودتان امتحان کنید.فقط اگر زیبا یا با کلاس به نظر میرسند،به این معنی نیستند که برای شما کاملا اندازه و مناسب یا راحت هستند.

۲)با پزشک،پرستار یا درمانگر فیزیکی تان صحبت کنید.

عصای زیر بغل

هرچه باشد آنها در آسیب شناسی متخصص هستند.آنها همه ی انواع متفاوت شکستگی،تَرَک و پیچ خوردگی را میبینند و احتمالا قبلا نیز برای انتخاب عصا به افراد دیگری کمک کرده اند.

۳)با آن راه بروید.

عصای زیر بغل

قبل از این گه ماشین بخرید با آن دور نمی زنید؟درخواست کنید تا انواع مختلف عصا را امتحان کنید.میتوانید در مطب با آن راه بروید یا از منشی بخواهید تا برای چند قدم در خیابان راه رفتن به شما کمک کنند.در هر صورت اینکار به شما کمک میکند تا اگر عصا برایتان مناسب است،متوجه شوید!

۴)سایز های مختلف را امتحان کنید.

عصای زیر بغل

به این دلیل که قد مشخصی دارید،نمی توانید هر سایزی که بخواهید را امتحان کنید.بعضی اندازه ها به زیر بغلتان و بعضی به پاهایتان فشار زیادی وارد می کنند.

۵)اگر راحت نیستند،بیان کنید.

عصای زیر بغل

برای اینکه ادب را نزد پزشکی که عصا را برایتان انتخاب می کند رعایت کنید،سکوت نکنید.به یاد داشته باشید،ممکن است از این عصا روز ها و ماهها استفاده کنید.اگر آنها را دوست ندارید،درخواست کنید که آنها را بازگردانید یا عصای دیگری بگیرید.پزشکتان میخواهید شما تا جای امکان راحت باشید،پس باید باشید.

به این مطلب امتیاز بدین
: این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید