چگونه زن جذاب باشیم؟

جذاب
تعداد بازدید ها : تعداد بازدید ها : 2.82K

یک باور غلط اما رایج وجود دارد که می گوید ظاهر فیزیکی تعیین کننده میزان جذابیت است، در صورتی که این درست نیست. اگر می خواهید افراد به سمت شما کشیده شوند کارهای متنوعی وجود دارد که به عنوان یک زن می توانید انجام دهید تا باعث جذاب شدن و دیگران به سوی شما جذب شوند.

برای جذاب بودن، خودت باش

۱- متمایز باش

عکس جذاب

برای ساختن ظاهر خود از از ستاره های فیلم ها مانند آندرو تایسون و یا آنجلینا جولی و … تقلید نکنید. اگر به جشن های و یا گردهمایی ها دقت کرده باشید اکثریت مردان به سمت زنان خاص و متمایز (البته نه ترسناک) کشیده می شوند. روی آنچه که شما را برای مصاحبت جالب و با مزه نشان می دهد تمرکز کنید و به آن ها فرصت بدهید که شما را برای خاطر برجستگی های شخصیتی تان بپذیرند.

۲- خودت را دوست داشته باش

عکسهای جذاب

اگر بلد نباشید خود را دوست داشته باشید، ممکن است با وجود زیبا بودن، جذاب نباشید. به عنوان مثال اگر شما مدام در حال غر زدن به سایز کمر خود باشید دیگر کسی متوجه براقیت و زیبایی موهای شما نخواهد شد. مطمئن بودن و اعتماد به نفس ابزاری قدرتمند و مسری است که می تواند به سایرین نیز منتقل شود، پس آن را بیاموزید.

۳- به اصول پایبند باشید

دختر جذاب

به چیزی که به آن اعتقاد دارید بچسبید و استوار باشید. بدانید که چه چیزی را دوست دارید و چه چیزی را نه، به چه چیزی اعتقاد دارید و چه چیزی را رد می کنید، این به شدت جذاب است. قاطع و به اصول پای بند بودن کمک می کند که قطب نمای اخلاقی تان حفظ کرده و زندگی اجتماعی سالمی داشته باشید.

۴- نیازی نیست به عقاید زنان دیگر در تعقیب و گریز مرد ها گوش کنید

زنان جذاب

هر زنی درک مخصوص به خود از زیبایی و آنچه مردان را جذب می کند دارد. “این را بپوش، آن کار را انجام بده، زانوی چپ خود را بیرون بیانداز مردان آن را دوست دارند و تو را به خاطر آن تحسین می کنند” هر چند ممکن است این سخنان گاهی اوقات مثمرثمر باشد اما اغلب باعث می شود از رسیدن به هدف واقعی خود دور بمانید: چرا که بیان می دارد شما که هستید با چه افکاری.

 • با هوش ذاتی و جرات خود پیش بروید، مردی که به این ویژگی های شما احترام بگذارد، مردی نیست که شما را جذب کند. به علاوه، زنان راه ها و روش های متفاوتی برای جذب دیگران دارند.

برون گرا و اجتماعی باشید

۱- خواهان مشارکت در فعالیت ها و مراسم باشید

تصاویر جذاب

چه صحبت کردن، غذا خوردن و یا بازی کردن و چه رقص و یا غواصی باشد، می بایستی فعالیت داشته باشید، به علاوه به این روش چیزهای زیاد دیگری خواهید آموخت. شخصی که در دوره همی ها فقط می نشیند و تماشاچی است، این پیام را منتقل می کند که من شخصی کسل کننده هستم که تفریح و سرگرمی را دوست ندارم.

 • البته این به معنای آن نیست که در نوشیدن الکل و یا جشن هایی که دوست ندارید، الزاما شرکت کنید تنها در مراسم و فعالیت هایی که به نظرتان مفرح است شرکت داشته باشید.
 • برای این کار می توانید با روی خوش به سمت افراد شرکت کننده بروید و بپرسید که آیا می خواهند به آن ها ملحق شوید یا خیر. اگر جوابشان مثبت بود پیش بروید و سرگرم شوید و اگر جوابشان منفی بود ، احتمالا نمی خواهند که با آن ها سرگرم و مشغول شوید.

۲- توانایی و تحمل گفتگو را داشته باشید

جذاب

برای درخشیدن در مکالمه با جنس مذکر نیازی نیست چیزی به همراه خود داشته باشید، اگر مردی سعی می کند با شما صحبت کند و شما تنها باشید و او را نگاه کنید، او راهش را خواهد کشید و می رود. یاد بگیرید که چگونه درباره موضوعات متفاوت جالب به نظر برسید و یادتان نرود که سوال هایی نیز در این زمینه بپرسید.

 • یک آغازگر خوب برای مکالمه، می تواند صحبت درباره چیزهای سطحی مانند اینکه برداشت او از خواسته ها و حقوق مردان چیست و یا هر چیز جالبی که اخیرا برایش اتفاق افتاده است، باشد.
 • به یاد داشته باشید که او را مجبور نکنید درباره ظاهر شما قضاوت کند یا نظرش را بگوید چرا که در این صورت به نظر می رسد شما می خواهید از آب گل آلود ماهی بگیرد و برای تعریف کردن از خود استفاده کنید.
 • سعی کنید گفتگو سبک و ملایم باشد و مهم تر از آن خودتان را دست کم نگیرید و تسلیم نشوید مگر به شیوه ای طنز آمیز و همراه با شوخی.
 • تماس چشمی را حفظ کنید، این باعث می شود ارتباط قوی تری شکل بگیرد و به او یاد آوری می کنید که به حرف هایش توجه دارید و توقع دارید که او هم اینگونه باشد.

مثبت باشید

۱- مهربان باشید

دختران جذاب

فرد خشن و ناملایم بجای زیبا دیده شدن، در نظر افرادی که او را می بینند بازتابی زشت خواهد داشت.

 • سعی کنید با همه خوب و مهربان باشید، البته آمادگی دفع کردن از خود در برابر رفتارهای گستاخانه را نیز داشته باشید، چرا که وقتی اجازه بدهید هر کسی در اطرافتان باشد ممکن است این مسئله پیش بیاید و این خیلی جذاب نیست.
 • اگر شخصی را متفاوت می یابید سعی نکنید به او بفهمانید که شما از او بهتر هستید.

۲- از لبخند زدن نترسید

عکس جذاب

حتی کمی لبخند زدن شما را جذاب تر می سازد، چه چیز دیگری می تواند تا این حد جاذب و نزدیک کننده باشد؟؟؟

 • قابل پیش بینی باشید، وقتی او احساسی برخورد می کند چهره خشک و بی حالت نداشته باشید، آن ها می بایستی کمی عکس العمل ببینند.
 • وقتی خنده تان نمی آید مجبور نیستید بخندید، سعی کنید لبخند بزنید اما نه مصنوعی. هر زمان احساس کردید دوست دارید لبخند بزنید.

مراقب خودت باش

۱- سالم و تندرست باشید. زنی که مراقب سلامتی خود است چشم هایش مهربان تر است

عکس زیبا

 • سالم و تندرست بودن شما را پر انرژی نشان می دهد و برای سلامتی ذهنی تان عالی است و به راسخ تر شدن اعتقادتان کمک می کند.

۲- مراقب پوست تان باشید. لکه ها و نواقص بویژه روی صورت وجهه زیبایی ندارد

جذاب

 • صورت خود را روزانه بشویید، از کرم های مرطوب کننده و ضد آفتاب برای جلوگیری از چروک ها و آسیب های پوستی استفاده کنید.
 • از آرایش برای برجسته سازی و زیبا تر نشان دادن صورت استفاده کنید نه برای پوشاندن چهره.

۳- بهداشتی وتمیز باشید

حفظ نظافت و تمیزی بدن باعث می شود همیشه خوشبو و دوست داشتنی باشید.

 • دوش بگیرید، بعد از هر وعده غذایی مسواک بزنید و لباس های تمیز بپوشید.

۴- موهایتان را سالم و مرتب نگه دارید

عکس جذاب

می گویند که موها تصویر و نمادی از صورت و زیبایی است پس مطمئن شوید که ظاهر موهایتان عالی باشد.

 • موهایتان را هر روز شانه کنید، موهای چرب و آسیب دیده به ندرت زیبا و جذاب به نظر می آید.

مدل های مویی را انتخاب کنید که با تیپ صورت تان هماهنگ باشد و زیبایی های طبیعی تان را بیشتر جلوه دهد تا اینکه آن ها را از بین ببرد.

۵- یک روز به چشمه های آب معدنی بروید

مجبور نیستید هر هفته این کار را بکنید، اما نگران اینکه زمان هایی را به این کار اختصاص دهید نباشید و آن را انجام دهید تا خون های دست و پای خود را مانیکور و پدیکور کنید، ماساژ بگیرید. اگر احساس خوبی داشته باشید خوب هم به نظر می رسید.

۶- به روز و طبق مد باشید

جذاب

یقین حاصل کنید که روی مطلب و یا موضوع و یا هر چیز دیگری بهترین به نظر بیایید. لباس هایی بپوشید که شما را برجسته تر و بهتر نشان دهد و به یاد داشته باشید از لوازم و زیور آلات جانبی هم استفاده کنید.

 • حتی اگر شلوار ورزشی پوشیده اید کمی برق لب روی لبهایتان بزنید. حلقه طلایی، گوشواره و یا دستبندی بپوشید.
 • بلوز و تاپ های چسبان و با دکمه های باز و یا دکمه های بسته با لباس های گشاد و شل، نمایی جذاب خواهد داشت.
 • و یا در مواد خاص تر، صندل و کفش هایی با پاشنه های بلند بپوشید به همراه بلوز های راحت و شلوار های جین جذب.

مقاله چگونه جذاب و دوست داشتنی باشیم؟ را هم مطالعه کنید.

رسانه دکتر سلامت

: این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید