عمل زیبایی بینی چگونه انجام می شود؟

عمل زیبایی
تعداد بازدید ها : تعداد بازدید ها : 641

عمل زیبایی بینی ۱ تا ۲.۵ ساعت طول می کشد، بسته به نوع کاری که انجام می شود و اینکه چه مقدار تغییر مورد نظر است. عمل زیبایی بینی خود را می توانید با انواع دیگر از عمل جراحی زیبایی، مانند کشیدن ابرو، کشیدن صورت یا لیپوساکشن، که مجموع مدت زمان عمل جراحی را افزایش می دهد ترکیب کنید. می توان این عمل را در یک بیمارستان ، کلینیک جراحی مستقل، و یا در یک مجموعه جراحی در مطب جراح انجام  داد.

پس از آن شما را به اتاق عمل  می آورند، یک خط وریدی وارد ورید بازوی شما می کنند. این جریان برای انتقال مایعات و داروها در حین عمل زیبایی استفاده می شود. ممکن است به شما آرام بخش تزریق شود و صورت شما را با یک محلول آنتی باکتریال شستشو دهند. برای دسترسی به ساختار داخلی بینی جراح برش های مناسبی را ایجاد می کند. در عمل زیبایی باز، برش در سراسر زیر بینی شما انجام می شود ، کمی از پوست بین دو سوراخ بینی . این برش در شکل یک Z یا دبلیو کم عمق در جراحی زیبایی بینی صورت می گیرد، در جراحی بسته بینی ،برش در سوراخهای بینی شما پنهان میشود.

عمل زیبایی بینی

تکنیک های عمل زیبایی بینی

اگر عمل جراحی خود را برای نازک کردن نوک بینی انجام می دهید، که گاهی اوقات tiplasty نامیده می شود، برش در پایه سپتوم انجام میگیرد. اگر شما سوراخ های بینی خود را تنگ کرده اید، پس ممکن است یک برش در دو طرف بینی جای برش ها به صورت چین در چهره پدیدار شود. جراح به طور معمول مراقبت خواهد بود تا از ایجاد هر گونه زخم که جای آن باقی بماند خودداری کند.

اگر ساختار استخوان بینی شما نیاز به نازک شدن دارد، پس  یکی دیگر از روش های عمل زیبایی بینی برای این کار برش اولیه از طریق غضروف به پل بینی است. جراح یک ابزار حفاری مانند دارد، که نام آن استئوتوم است، و با یک چکش لاستیکی به صورت دستی به آن ضربه وارد می کند. این کار بسیار دقیق انجام می شود و جراح با چکش بینی شما را نمی شکند. با این حال، ممکن است با چند ضربه به دقت برای شکستن استخوان های بینی انجام بگیرد. اگر برآمدگی وجود داشته باشد، ممکن است با یک سوهان ویژه این برآمدگی حذف شود. ممکن است احساس فشار کنید و حتی سر و صدای کار را بشنوید ، اما به شما مسکن داده شده و شما بسیار آرام خواهید بود.

عمل جراحی بینی

پس از اینکه استخوان شکسته شد، آنها با هم به شکل یک پل باریک تر درمی آورند و در صورت لزوم به  بینی طرح ریزتری داده میشود. این فرایند که شامل شکستن استخوان و بازنشانی آن همراه با باریک کردن بینی است infracture نامیده می شود. اگر بینی است بعد از شکستگی ،استخوان بینی باز شود ،آن outfracture نامیده می شود. بعد از این همه تغییر شکل و یا infracture / روش outfracture انجام می شود، برش داده میشود و سپس بخیه میشود و برای کاهش تورم و خونریزی و حفظ شکل بینی شما در داخل بینی بسته بندی قرار میگیرد .

بینی شما پس از عمل زیبایی با استفاده از آتل های ساخته شده از گچ، فلز، و یا پلاستیک که برای محافظت از بینی و کمک به حفظ شکل جدید آن  در طول چند روز اول مرحله درمان اعمال می شود. استخوان به سرعت به هم جوش میخورند، اما شما باید از انجام فعالیت های ورزشی تا زمانی که ، از دکتر خود اوکی دریافت نکردید ، خودداری کنید.

پس از آنکه عمل زیبایی بینی کامل شد، شما از بیهوشی بیدار خواهید شد. بازیابی شما بعد از بیهوشی بستگی به نوع ماده ی بیهوشی دارد که دریافت کرده اید. در هنگام خروج از بیهوشی  شما ممکن است احساس سرما کنید. همچنین ممکن است احساساتی شوید و شروع به گریه کردن کنید. این واکنش ها هر دو طبیعی است. برخی از افراد پس از بیهوشی حالت تهوع دارند، بنابراین اگر احساس بیماری دارید به یکی از پرستاران هشداردهید. او می تواند به شما چند جرعه آب سرد دهد تا حالت تهوع رفع شود و یا حداقل برای شما یک ظرف برای استفراغ ارائه دهد.  اگر احساس سرما دارید شما می توانید  درخواست پتو کنید.

زیبایی بینی

معمولا، شما تا زمانی که به طور کامل بیدار و هوشیار نشوید رها نخواهید شد. این کار ممکن است تا ۲ ساعت طول بکشد. همچنین به شما اجازه رانندگی به سمت خانه داده نخواهد شد. یک فرد باید مسئولیت رساندن شما را  به خانه به عهده بگیرد.اگر به فکر این هستید که تنها تا خانه رانندگی کنید بهتر است حتی فکرش را هم نکنید.

رسانه دکتر سلامت

عمل زیبایی بینی چگونه انجام می شود؟
5 (100%) 1 vote
: این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید