چگونه جذاب و دوست داشتنی باشیم؟

جذاب
تعداد بازدید ها : تعداد بازدید ها : 2.41K

جذابیت هنر داشتن شخصیت جذاب است. بعضی از مردم زمانی که وارد اتاق می شوند، دیگران را جذب می کنند، در حالی که دیگران در طول یک دوره از اعتباری به عنوان یک افسونگر شهرت دارند. در حالی که هر کسی که متولد شده با مقادیر متفاوتی از جذابیت طبیعی است، می تواند از طریق تمرین به دست آید و به خوبی به دست می آید. در ادامه به یادگیری نحوه استفاده از نگرش و زبان خود برای جذاب بودن ادامه دهید.

داشتن یک نگرش جذاب

۱- واقعا به مردم علاقه مند شوید

عکس جذاب

شما مجبور نیستید همه را دوست داشته باشید، اما شما باید به نوعی کنجکاو یا جذاب باشید. مردم جذاب به یک اتاق پر از افرادی می روند که برای صرف وقت با دیگران صحبت می کنند. انها منتظر یه فرصت هستند تا با دیگران گفتگو کنند. شما به چه چیزهایی را در مورد دیگران اهمیت می دهید؟اگر شما مضطرب هستید، شاید شما علاقه مند به احساس مردم است. شاید شما علاقه مند به چیزی هستید که باعث می شود مردم را تیک و یا دانش آنها را نگه دارید. از علاقه خود به عنوان مبنایی برای شناخت مردم استفاده کنید.

 • یاد بگیرید چگونه به سوالات بر اساس علاقه های خود بپردازید در حالیکه مودب هستید و دیگران احساس می کنند جذاب هستند.
 • دنبال کردن سوالات بیشتر برای ادامه علاقه مند شدن به شما؛ فردی که با آن صحبت می کنید هرگز نباید احساس کند که سعی داریدگفتگو را قطع کنید.

۲- وقتی اولین بار آنها را دیدید، نام افراد را به یاد داشته باشید

جذاب بودن

این کار برای بسیاری از افراد مقدار زیادی موثر است. اما اگر بخواهید جذاب باشید، ارزشش را دارد. هنگام معرفی خود، تکرار نام شخص به شما کمک خواهد کرد تا آن را به یاد داشته باشید. به عنوان مثال: “سلام، جک، من وندی هستم.” از طریق صحبت های کوچک خود و در طول مکالمه از نام شخص استفاده کنید. وقتی که خداحافظی می کنید، یکبار دیگر آن را تکرار کنید.

 • تکرار نام شخص فقط به شما کمک نمی کند این شخص را به یاد آورید. اغلب شما نام شخص را می گوئید، بیشتر آن فرد احساس می کند که شما آنها را دوست دارید و این شانس بیشتری است برای گرم شدن باشم است.
 • اگر شخص دیگری در حالی که شما یک مکالمه داشته باشید، ممکن است دو نفر را به صورت نامشخص معرفی کنید.

۳- ارتباط برقرار کنید

دختر جذاب

این به سادگی به معنی صحبت کردن با یک غریبه یا یک آشنایی تازه به شیوه بسیار دوستانه است، به نظر می رسد که فرد یک دوست است. این به شما کمک میکند تا با افراد جدید خیلی سریع گرم شوید. به زودی، مردم احساس آرامش بیشتری نسبت به شما دارند.

 • خوشبختی، همراه با احترام، باعث می شود دیگران احساس کنند که دوستشان دارند و به آنها احترام می گذارند. این یک ابزار قدرتمند در طول تعامل است.

۴- بحث در مورد موضوعاتی که افراد علاقه مند هستند،آنهایی که با شما هستند

زن جذاب

اگر شما در یک جمعیت ورزشی باشید، در مورد بازی شب گذشته و یا ظهور یک تیم جدید صحبت کنید. اگر شما با یک گروه از سرگرمی ها هستید،از سرگرمی های انها بپرسید و اظهارات مربوط به ماهیگیری، بافندگی، کوهنوردی، فیلم و غیره را بشنوید.

 • هیچ کس انتظار ندارد شما یک متخصص باشید. گاهی اوقات شما می توانید با دادن سؤالات و ایجاد اعتماد به نفس، به خود کمک کنید. افرادی هستند که دوست دارند صحبت کنند و منافع خود را توضیح دهند و دوست دارند که شما گوش دهید. این سطح علاقه و تمایل شما برای مشارکت در موضوعاتی است که باعث می شود شخصیت شما در اطراف جذاب باشد.
 • ورزش ذهن باز. اجازه دهید دیگران توضیح دهند. اگر کسی به اشتباه فکر می کند شما بیشتر در مورد موضوع می دانید، واقعی است و به سادگی می گویند که دانش شما محدود است، اما شما امیدوار هستید که در مورد آن بیشتر میدانید.

۵- اطلاعات خود را در مورد خودتان به اشتراک بگذارید

جذاب

آرام بودن در مورد خود باعث می شود شما ارام به نظر برسید. به اشتراک گذاشتن در مورد خودتان به همان اندازه که دیگران از شما بخواهند به اشتراک بگذارند، راهی برای ایجاد اعتماد با دیگران است. آنها احساس خاصی می کنند زیرا شما می خواهید در مورد زندگی خود با آنها صحبت کنید و قبل از این که بدانید دوستان جدیدی خواهید داشت.

افکار فیزیکی

۱- ارتباط چشمی برقرار کن

مردان جذاب

نگاه کردن به مردم به طور مستقیم در چشم انها به شما اجازه می دهد تا برخی از آنها را نگه دارید. این پروژه اعتماد به نفس را در پایان در حالی که فردی را که با آن صحبت می کنید، طراحی می کند، احساس می کند که به اندازه کافی جالب توجه است. تماس چشمی را در طول مکالمه نگه دارید. مهم نیست که در مورد چه چیزی صحبت می کنید، داشتن چشمان شما باعث جذابیت بیشتر خواهد شد.

۲- لبخند زدن با چشمان شما

زنان جذاب

دانشمندان بیش از ۵۰ نوع لبخند را مشخص کرده اند و تحقیقات نشان می دهد که لبخند صادقانه ترین لبخند دوچنانی است – لبخندی که به چشم ها می کشد. دلیل آن بیشتر واقعی است به این دلیل که عضلات مورد نیاز برای لبخند با چشم ما مرتبط هستند؛ آنها تنها در یک لبخند معتبر مشغول به کار هستند، نه در یک لبخند حسن نیت پذیر. همچنین، اگر به کسی نگاه کنید و سپس لبخند بزنید، فورا آنها را جذب می کنید.

۳- دست بدهید

دختران جذاب

هنگامی که شما برای اولین بار آنها را ملاقات کردید، دست شخص را تکان دهید، یک روش مودبانه برای نشان دادن علاقه فردی است که شما می خواهید با آن صحبت کنید. از دست دادن محکم استفاده کنید، اما بیش از حد فشار ندهید – شما نمی خواهید به دست فرد آسیب برسانید. پس از یک لرزش خوب، دست خود را از دست او جدا کنید.

 • در مناطقی که دست دادن تان غیر معمول نیست، از یک ژست فیزیکی مناسب استفاده کنید تا نشان دهد که شما علاقه مند به گفتگو با کسی هستید. بوسه بر روی هر دو گونه، یا یک ژست فیزیکی دیگر، گفتگو را شروع می کند.

۴- استفاده از حرکات جسمی جذاب

پسر جذاب

فردی را که با آن صحبت می کنید و روبرو میشوید، به نظر نمیرسد که شما به زودی به مکالمه پایان دهید. در طی گفتگو، استفاده از نور در جهت حرکت آن مناسب است. برای مثال، شما می توانید به راحتی شانه شخص را لمس کنید تا یک نکته را تأیید کنید. در انتهای مکالمه، تصمیم بگیرید که آیا مناسب است به یک آغوش سریع یا یک رویکرد دیگر انجام بدهید.

۵- صدای خود را کنترل کنید

عکس دختر جذاب

صدای شما باید ملایم و آرام باشد، و با این حال مستقیم. کلمات خود را به روشنی بیان کنید و صدای خود را طرح کنید. با استفاده از یک ضبط کننده این کار را تمرین کنید. آیا صدای شما صادقانه است؟

جذب افراد با کلمات

۱- از اصطلاحات چشمگیر استفاده کنید

مرد جذاب

از زبان عاقلانه و مودبانه استفاده کنید. ایا افرادی را پیدا می کنید که می گویند “سلام” بسیار جذاب تر از افرادی است که می گویند “سوپ”؟ مثال دیگری است: تغییر “این هیچ به من مربوط نیست!” به “هیچ نگرانی نیست.” البته، آن را بیش از حد تحمل نکنید، اما سعی کنید مودب باشید و هر منفی را به مثبت تبدیل کنید.

۲- تعریف مسئله کاملا سخاوتمندانه

جذاب ترین

تعارف، اعتماد به نفس دیگران را افزایش می دهد و آنها را به سمت شما جذب می کند. اگر کسی را دوست دارید، راهی خلاقانه برای گفتن پیدا کنید و بلافاصله بگویید. اگر بیش از حد طول بکشد، ممکن است به عنوان غیرقابل تصور و به موقع به نظر نرسد، به خصوص اگر دیگران شما را مورد ضرب و شتم قرار داده اند.

 • اگر متوجه شوید که کسی تلاش زیادی را برای انجام کاری انجام می دهد، آنها را تشویق کنید، حتی اگر احساس کنید که امکان بهبود وجود ندارد.
 • اگر متوجه شوید که شخصی چیزی در مورد خود تغییر داده است (مو، لباس، و غیره) متوجه آن شوید و چیزی را که دوست دارد در مورد آن بنویسید. اگر از شما مستقیما خواسته شد، جذاب باشید، این سوال را با تعریف بسیار کلی عوض کنید.

۳- سپاسگزاری کردن به طور عمیقا

جذاب شدن

بیرون آمدن از عادت به فرض اینکه یک تعریف بدون قصد واقعی داده می شود. حتی زمانی که کسی از تحقیر تعریف می کند، همیشه قدری از حقیقت حسادت در قلب خود پنهان می شود. در پذیرفتن تعارف، عاقلانه عمل کنید.

 • فراتر از یک “تشکر از شما” و با این جمله “من خوشحالم که از شما آن را می خواهم”.
 • هیچ چیز بدتر از این نیست که بتواند پاسخ دهد: “اوه خب، من آرزو می کنم که من همانطور که در آن موقعیت بودم ______ بودم”. این معادل این است که می گوید: “نه، من چیزی نیستم که شما می گوئید؛ قضاوت شما اشتباه است”.

۴- به جای شایعات، دیگران را ستایش کنید

زن جذاب

اگر با شخصی صحبت می کنید یا در گروهی از مردم صحبت می کنید، و بالا بردن موضوع فرد دیگری به روش مثبت یا منفی یکی از موارد ذکر شده در مورد چیزی است که شما در مورد آن شخص دوست دارید. شنیدن صدا قوی ترین ابزار برای به دست آوردن جذابیت است زیرا همیشه ۱۰۰ درصد صادقانه به نظر می رسد. این مزیت اضافه شده برای ایجاد اعتماد به شما است. ایده گسترش خواهد یافت که شما هرگز یک کلمه بد برای گفتن در مورد هر کسی نداشته باشید. همه می دانند که شهرت آنها با شما امن است.

۵- یک شنونده خوب باشید

جذاب

جذابیت همیشه بیان بیرونی نیست، بلکه درونی نیز هست. دیگران را درگیر کنید تا بیشتر درباره خودش صحبت کنید، در مورد چیزی که دوست دارید، چیزی که آنها در مورد خودشان پرشور هستند. این باعث می شود فرد دیگر راحت تر با شما اشتراک بگذارد و خود را با شما بیان کند.

نکات:

 • بعضی از آداب و رسوم را در مواردی که می گویید قرار دهید. اکثر مردم عاشق یک شخص هستند که می تواند آنها را خنده دهد.
 • از تماس با چشم جلوگیری نکنید. هنگام صحبت با آنها به چشمان آنها نگاه کنید.
 • اگر مردم مانند شما جعلی هستند، شما خودتان دروغ نگویید و زیرا زمانی که بیرون می روید، هیچ چیز جز عصبانیت و نفرت نخواهید داشت.
 • هنگامی که شما به فرد خوش آمد میگویید، آنها را احساس کنید که مهمترین فرد برای شماست. آنها صریح تر پاسخ خواهند داد و همیشه می دانند که چه کس بزرگی هستند.
 • همدلی در هسته افسون قرار دارد. اگر نمیتوانید بگویید چه چیزی باعث خوشحالی یا نارضایتی مردم می شود، شما هیچ راهی برای ارزیابی اینکه آیا شما چیز درست یا غلطی را بیان می کنید یا نه انجام دهید.
 • لعنت چیزی است برای جلوگیری از انجام دادن؛ بسیاری از افراد را خاموش می کند و شما را به عنوان یک فرد جذاب نمی بینند.
 • لبخند زدن به افرادی که ملاقات می کنید.
 • هرگز خود را بالاتر از دیگری قرار ندهید. به عنوان مثال، اگر کسی کتابی را در نزدیکی شما می اندازد، بیرون بریزید، آن را انتخاب کنید و با مهربانی به آن ها بگویید که “من فکر می کنم این را رها کرده اید”.
 • مهربان باشید، نه صدایی بلند کنید و نه بی ادب باشید.
 • درجه جذابیت که در اختیار دارید، بستگی به خلاقیت ستایش شما دارد. چیزی را بلافاصله آشکار نکنید و آن را به شیوه ای شاعرانه بیان کنید. خوب است که برخی از تعمق و قصد پیش بینی شده داشته باشیم، اما جذاب ترین افراد می توانند آن را در مکان های مختلف بسازند. به این ترتیب، می توانید مطمئن باشید که آن را تکرار نکنید. اگر فکر نمی کنید چیزی برای گفتن داشته باشید، رویداد جاری را جالب کنید.
 • وضعیت خود را بهبود ببخشید. شانه های خود را بالا بگیرید و راحت نگه دارید. وقتی قدم می زنید تصور کنید که از یک خط پایان عبور می کنید؛ سمت اول بدن شما باید صاف باشد، نه فقط سرتان. اگر وضعیت ضعیفی داشته باشید، سرتان به سمت جلو حرکت می کند و باعث می شود که شما ترسو و ناامید کننده باشید. (اگر شما زن هستید، سینه های خود را به جلو ببرید. شاید عجیب و غریب است اما می تواند به شما کمک کند که وضعیت مناسب را بیاموزید).
  • اگر شما تحت فشار بودید ماهیچه های خود را تقویت کنید. این شامل عقب بالا (تله ها و لات)، شانه ها و قفسه سینه است. گردن شما به جای خود قرار می گیرد و وضعیت شما به طورطبیعی خواهد بود.
 • با همه خوب باشید و به انها لبخند بزنید.
 • آنچه که او دوست دارد، پیدا کنید و در مورد آن صحبت کنید.
 • هنگام صحبت کردن به مردم خیره نشوید، کمی لبخند بزنید، و به آنها بفهمانید که جذاب هستند.
 • همیشه از یک صدای رسا استفاده کنید. اگر میدانید که ضعیف هستید ان را تقویت کنید.
 • یک کتاب را در مورد زبان بخوانید؛ نه تنها می تواند مفید باشد برای دانستن احساسات دیگران، بلکه همچنین می تواند به شما در مورد زبانتان شما را بیشتر آگاه کند.

هشدار:

 • اشتباه نکنید که فقط یک نفر را دوست داشته باشید.

هرچند اغلب شما هیچ گزینه ای نخواهید داشت اما ابراز عقیده ای که چند نفر دیگر از آن دارند. یاد بگیرید، که آن را به روش طنز آمیز بیان کنید. مثل اضافه کردن یه قاشق شکر به قهوه است.

رسانه دکتر سلامت

: این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید