ترفندهای طولانی کردن رابطه جنسی

طولانی کردن رابطه جنسی
تعداد بازدید ها : تعداد بازدید ها : 13.5K

این مقاله به شما طولانی تر شدن رابطه جنسی در زندگی زناشویی، قبل و هنگام انجام آن را به شما آموزش خواهد داد.

نکات کلیدی:

  • از قبل خود را آماده کنید.
  • از عشق بازی نگذرید و پوزیشن تان را بارها عوض کنید.
  • اگر در حال ارضا شدن هستید، حواستان را پرت کنید.
  • نفس های عمیق و آرام بکشید.
  • بگذارید شریک تان کنترل را بدست بگیرد.

قبل از رابطه جنسی

۱- آرام و مثبت اندیش باشید

طولانی کردن رابطه جنسی

انزال زود هنگام به همان اندازه که یک مسئله ی فیزیکی است، ذهنی نیز هست. به هیچ طریقی سعی نکنید که به خودتان بر چسب ناشایستگی در مسائل جنسی بزنید و خودتان را با این پیشگویی ها پُر کنید. رابطه جنسی با اعتماد به نفس، احترام به خود و مثبت اندیشی به جای با ترس و شک به خود، می تواند تغییرات زیادی برای شما و شریک تان ایجاد کند.

۲- اگر ممکن است، یک شریک جنسی مداوم پیدا کنید

مردان در اولین رابطه با زن ها به طور مخصوصی تحریک می شوند، مخصوصا اگر این زن کسی باشد که به مدت طولانی میل رابطه با او را داشته اند. درک کنید که بعضی زمان ها واقعا تقصیر شما نیست، بلکه میزان علاقه و شهوت شما به او و رابطه جنسی با اوست. و این مسئله کاملا طبیعی است.

  • رابطه تک همسری و داشتن فقط یک شریک جنسی، راهی عالی برای بهبود عملکردتان در رابطه جنسی است و هر چه زمان بیشتری را با یک نفر بگذرانید، اعتماد به نفس و راحتی بیشتری در رابطه بدست خواهید آورد.

۳- از کاندوم استفاده کنید

رابطه زناشویی

اکثر مردان از اینکه کاندوم لذت و حساسیت را در هنگام رابطه جنسی کاهش می دهد، شکایت می کنند اما اگر به دنبال راهی برای طولانی تر شدن رابطه تان هستید، شاید کاندوم تمام چیزی باشد که نیاز باشد. و قطعا این کار مزایای اضافی مثل جلوگیری از بارداری ناخواسته و انتقال بیماری های جنسی نیز دارد.

۴- مصرف الکل، تنباکو و سایر مواد مخدر را قطع کنید

زندگی جنسی

مصرف بیش از حد این مواد می تواند با توانایی کنترل انزال تان مداخله کند.

۵- از یک داروی موضعی استفاده کنید

اسپری ها و کرم های بی حسی، سال ها به مردان برای انزال دیرتر کمک کرده اند اما عوارض جانبی بی حس شدن و انتقال بی حسی به شریک شان، جلوی آن ها را از استفاده به صورت گسترده گرفته است. یک نوع جدید اسپری های موضعی با تکنولوژی جذب وجود دارد که به لایه خارجی پوست آلت تناسلی و عصب های زیر آن که کنترل انزال را بر عهده دارند نفوذ می کند و یک بی حسی ملایم ایجاد می کند، کنترل بیشتر و احساس لذت برای مرد ایجاد می کند و معمولا، به زنان به طور قابل توجهی منتقل نمی شود. در حال حاضر، محصولات زیادی در ایران در دسترس اند.

هنگام رابطه جنسی

۱- از عشق بازی نگذرید

زندگی زناشویی

تحقیقات نشان داده است که زوج هایی که بیش از حد عشق بازی می کنند، رابطه جنسی طولانی تری را نسبت به کسانی که این کار را انجام نمی دهند، گزارش کرده اند. در عوض مستقیما به سراغ رابطه رفتن، زمانی را برای بغل کردن، بوسیدن، لمس یکدیگر و … بگذارید. هر چه بیشتر عشق بازی کنید، رابطه جنسی طولانی تر می شود.

  • اگر حین عشق بازی به مرحله انزال بسیار نزدیک شدید، شریک تان را از انجام هر کاری که با شما می کرد متوقف کنید و تمام توجه تان را روی او متمرکز کنید.

۲- بارها پوزیشن تان را عوض کنید

این کار می تواند ذهن تان را منحرف کند. به اضافه، تجربه کردن پوزیشن های جدید می تواند رابطه جنسی را جذاب تر کند و هر دو شریک از رابطه راضی باشند.

  • همچنین از موقتی متوقف کردن رابطه جنسی و توجه کردن به او نترسید.

۳- سعی کنید ذهن تان را منحرف کنید

اگر هنگام رابطه جنسی متوجه شدید که به زمان انزال نزدیک شدید، ذهن تان را از میزان شهوت، با موضوعی کاملا غیر مرتبط مثل کار یا مدرسه، منحرف کنید. منحرف کردن موقت ذهن، می تواند به شما برای آرام شدن کمک کند.

  • به هرچیزی که فکر می کنید، مطمئن شوید که شما را بیشتر شهوتی نمی کند.

۴- نفس های آرام و عمیق بکشید

روابط جنسی

بسیاری از مردان متوجه شدند که نفس کشیدن آرام و عمیق برای انزال دیرتر به آنها کمک می کند. این مسئله می تواند مربوط به این باشد که تنفس ما را آرام می کند. سعی کنید از شکم عمیق نفس بکشید. همانطور که هوا را به داخل می کشید، انبساط را حس کنید. همچنین نگه داشتن نفس تان برای ۳-۲ ثانیه قبل از بیرون دادن، می تواند کمک کند. این نگه داشتن می تواند اثر آرام بخش و تمرکز داشته باشد.

۵- اجازه دهید شریک تان کنترل را به عهده گیرد

معمولا کسی که رابطه جنسی را کنترل می کند، کسی است که بیشترین لذت را می برد. کنترل شدن رابطه توسط شریک تان می تواند تا حدی از میزان شهوت شما بکاهد.

رسانه دکتر سلامت

: این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید