فواید و مراحل بوتاکس مو

مراحل بوتاکس مو
تعداد بازدید ها : تعداد بازدید ها : 9.58K

بوتاکس مو حاوی یک فرمول غنی از پروتئین است که نواقص موجود در هر رشته مو را با مواد فعال رفع می کند. این مخلوط شامل پروتئین، روغن خاویار، کلاژن، ویتامین ها، آنتی اکسیدان ها، اسید های طبیعی و عوامل شفا دهنده برای مرطوب کردن، تغذیه و بازیابی مو از داخل و بیرون است. مو نرم تر می شود و از وارد شدن آسیب بیشتر به خود مو جلوگیری می شود. این مقاله به جزئیات بوتاکس مو می پردازد.

بوتاکس مو

آیا می دانستید که روزی که موهایتان بد می ایستد فقط یک مشکل نیست؟ این روش موی شما برای نشان دادن این است که به کمک فوری نیاز دارد! با تمام رنگ آمیزی و ظاهر طراحی شده که ما انجام می دهیم، موهایمان در حال اذیت شدن هستند. فقط استفاده از نرم کننده مناسب برای سالم نگه داشتن موهای شما کافی نیست.

بوتاکس مو به معنای واقعی کلمه، موهای شما را به سالم ترین حالتش باز می گرداند، با پر کردن تمام سوراخ ها، تعمیر آسیب های داخلی، رفع پارگی ها و رفع موهای خشک شده مویتان را سالم نگه می دارد. همانطور که سن مان بالاتر می رود، موهایمان هم سن شان بالاتر می رود. کراتین کمتری در طول زمان تولید می شود، که یک پروتئین پیچیده ضروری برای طنده بودن موهاست. ریزش مو می تواند باعث شود که کوتیکل ها برای مدت زمان طولانی باز بماند، و موها قدرت خود را از دست بدهند.

 • بوتاکس مو از طریق هر تار مو از ریشه تا نوک آن کار می کند و از نابودی هایی که ما خودمان به سرشان آوردیم بهبود می بخشند.

بوتاکس مو

بوتاکس مو برای چه کسی مناسب است؟

 • اگر موهای شما خشک یا آسیب دیده هستند
 • موهای دوست داشتنی شما خشک و وز به نظر می رسند
 • موهای شما خسته و بی روح هستند
 • در پوست سر و موهای شما شوره وجود دارد
 • موهایی که دکلره، رنگ یا هایلایت شده اند
 • نوک موهایتان دو شاخه شده اند
 • موهایی که بیش از حد پیچ خورده، صاف یا مدل داده شده اند

مزایای درمان مو با بوتاکس

بوتاکس برای مو دارای ترکیبات اسیدی است که از مواد شیمیایی خطرناکی که در درمان صاف کردن با کراتین رایج است استفاده نمی کند. علاوه بر این، هیچ فرمالدئید یا پارابنی در آن وجود ندارد. همچنین نمی تواند به موهای شما آسیب برساند و به جای آن هر پارگی را تعمیر می کند. این درمان در برابر شوره سر، پسوریازیس و سایر شرایط پوستی اثر بخش است. در درمان بوتاکس مو نیز ریزش مو به حداقل می رسد.

فرآیند درمان موی بوتاکس

موهای نرم تر در درمان بوتاکس بینش درست تری را ارائه می دهند:

اول، آرایشگرتان، موهای شما را با یک شامپو روشن کننده تمیز می کند تا ریشه های خراب را از بین ببرد و کوتیکل های ساقه مو را باز کند. بعد از درست کردن مو محصول به مو و پوست سر اعمال می شود و حدود ۴۵ دقیقه می ماند. هنگامی که محصول به طور کامل جذب می شود، مو با شامپوی بدون سولفات شسته می شود و با دقت خشک می شود تا اطمینان حاصل شود که شکستگی رخ نمی دهد. سپس آهن تخت به مواد رشته های مو وارد می شود و باعث ایجاد موهای سالم، ابریشمی، براق و سبک می شود.

 • متخصصی که این کار را برای شما انجام خواهد داد ذکر خواهد کرد که موهای شما به خاطر بوتاکس کاملا صاف نخواهد شد.
 • این درمان بافت طبیعی مو شما را افزایش می دهد تا آن را کنترل و درخشنده تر کند. به طور طبیعی موهای صاف شفاف تر و نرم تر می شوند. فرهای سنگین تبدیل به موهای نرم و بدون وز می شوند. موی زبر سریعا بدون وز می شود و درمان موهای خشک و شکننده را تبدیل به موهای براق و سالم تر می کند.

بوتاکس مو

ساختن قدرت

بزرگترین مقصر پیری و تخریب کراتین، گرما دادن مکرر مو با استفاده از ابزارهای حرفه ای (خوانده شود: گرم و قوی تر) ای که زنان در حال حاضر در خانه استفاده می کنند، زیرا رطوبت را به طور کامل از مو بیرون می کشد. او می گوید “رطوبت کلید درمان است.”، “این اجازه می دهد تا مواد معدنی به راحتی توسعه پیدا کنند و به دور شدن رادیکال های آزاد کمک می کند.”

بوتاکس مو چقدر باقی می ماند؟

طبق گفته های یک موسسه زیبایی مو، درمان بوتاکس مو بین دو تا چهار ماه طول می کشد و بعد از آن باید دوباره اعمال شود. شما باید از شامپوهای بدون سولفات استفاده کنید، که شبیه شامپوهایی هستند که پس از درمان کراتین به سر شما می زنند تا اثرات را چندین برابر کنید

قیمت درمان بوتاکس مو:

یک متخصص مو درباره بوتاکس مو می نویسد: چه چیزی به جز بوتاکس مو می تواند زندگی شما را متحول کند و اما این درمان برای قیمت نهایی علاوه بر اینکه کجا زندگی می کنید به عوامل دیگر نیز بستگی دارد:

 1. قیمت نهایی بسته به سالنی که انتخاب می کنید و محله ای که زندگی می کنید و برندی که برای درمان انتخاب می کنید متفاوت است. به عنوان مثال، اگر شما در منطقه خوبی زندگی می کنید، برای انجام این درمان، به بودجه خوبی نیاز دارید. شاید هفتصد یا هشتصد هزار تومان. زندگی همیشه یک بازی تجاری است که بر اساس عرضه و تقاضا است. اگر افرادی وجود نداشته باشند که بتوانند این مبلغ را بپردازند، برخی دیگر آن را پرداخت خواهند کرد.
 2. یکی دیگر از عوامل بزرگ پشت قیمت ها وجود دارد. که محصولاتی است که هر سالن برای درمان استفاده می کند. چند محصول وجود دارد که شما باید بسته به آن ها این درمان را انجام دهید. که شامپو و بوتاکس است. مشکل این است که مارک های متعددی برای بوتاکس مو وجود دارد و همه آن ها با همان کیفیت نیستند. در اینجا شما یک عامل بزرگ در قیمت نهایی درمان دارید. از برند هایی استفاده کنید که واقعا مورد تایید هستند

بوتاکس مو

قیمت مناسب برای بوتاکس مو چقدر است؟

برای بین سیصد تا چهارصد هزار تومان، شما می توانید یک سالن خوب که با محصولات با کیفیت کار می کند را پیدا کنید.

 • مهم است که یک سالن را با اعتماد به نفس انتخاب کنید. در حالیکه این درمان نباید مشکلات مهمی را به همراه داشته باشد، در بعضی موارد فرآیند مورد توجه خاصی قرار می گیرد.
 • به عنوان مثال، انجام فرایند به روش معکوس می تواند به این معنی باشد که برخی ترکیبات فعال نمی شوند.

بررسی نظرات درباره بوتاکس مو:

یک موسسه نظرات متخصصان مو را درباره بوتاکس مو خواسته است و خلاصه ای از این نظرات را در پایین می بینید:

 • من ۲۰ سال است که یک آرایشگر حرفه ای هستم.
 • بدون شک، بوتاکس برای مو یکی از جالب ترین درمان هایی است که در سال های اخیر بوجود آمده است.
 • نه به دلیل نام سکسی آن.
 • نه به این دلیل که می تواند گران باشد
 • نه بخاطر این که این درمان فوق العاده خوب است
 • من این درمان را در تمام انواع موها دیده ام. به خصوص انواع آسیب دیده آن.
 • مو آنقدر آسیب دیده بود که به نظر می رسید که هیچ درمان و راه نجاتی برایش وجود ندارد
 • و پس از یک ساعت یا بیشتر، موی شما انگار که موی کودک است، نرم و ابریشمی
 • نتایج بوتاکس مو از لحاظ ظاهری قابل مشاهده است، زیرا محصول اثر فوری دارد.
 • نتایج نهایی با توجه به نوع مو و وضعیت در هنگام انجام درمان متفاوت است.
 • در بوتاکس مو نتایج فراتر از یک مسئله صرفا زیبایی شناختی است که واضح است. از آنجایی که محصول سریعا اثر گذار است
 • نتیجه بوتاکس کاملا به ساختار مو و شرایطی که بر اساس آن درمان را اجرا می کنند بستگی دارد

مطالعات با سالها تجربه نشان داده اند که مشتریان سالن را با موهایی با نوسازی کامل، رطوبت بالا، و به ویژه ساختار خوب، ترک می کنند. این فقط برای موهایی است که برای مدت طولانی مورد توجه قرار نگرفته اند، با نشانه هایی از خشکی و تغییر رنگ به علت قرار گرفتن در معرض آب و هوا و یا با توجه به محصولاتی که برای این منظور کاملا مناسب است بوده است.

 • متخصصان اظهار داشتند که هر چقدر آسیب به موها بیشتر بوده، نتیجه بهتری دریافت خواهند کرد.

درمان بوتاکس ماسک مو

این احتمالا نباید اولین درمان بوتاکس مویی باشد که شما سعی می کنید امتحانش کنید اما قطعا آخرین آن خواهد بود. متخصصان مو می توانند آخرین گزینه یا اولین تلاش شما باشند. اجازه ندهید که قیمت شما را بترساند زیرا به وسیله اسمش زندگی می کند. این کاملا متخصص نسخه های درمان بوتاکس مو است.

 • به موهای خود کمک کنید تا پس از آسیب های شیمیایی بهبود بیابد در حالی که از بین بردن وزی ها و دو تکه شدن نوک موها می تواند تنها با یک درمان بهبود یابد این کار را انجام دهید.

مراقبت از مو

استرس را کاهش دهید

همانطور که استرس می تواند موجب بروز جوش روی پوست تان شود، همچنین می تواند موجب آسیب دیدن مو شود. یک مجله زیبایی اضافه می کند “دومین و  بزرگترین مجرم برای افرادی که دارای موی نازک و کم حجم و نا زیبا هستند استرس است. “هر قطعه مو دارای سیستم گردش خون خاص خود، غده عرق، غدد چربی و دنیای کوچک خود است. با استرس، هر فولیکول تنگ و زبر می شود.”

 • بهترین توصیه: آرام باشید اما اگر یوگا و مدیتیشن را در برنامه خودتان قرار نداده اید، از پزشک خود در مورد تجویز داروهای ضد آندروژن بپرسید. اگر قرصی را مصرف می کنید، با قرصی که آندروژن کمتری دارد، مانند Desogen یا Ortho Cyclen عوض کنید.

بوتاکس مو

به تغذیه موهایتان توجه کنید

از آنجایی که مو یک بافت غیرضروری است، بدین معنی که آخرین فرد برای دسترسی به هر یک از مواد مغذی که می خورید، است. یک متخصص مو می گوید: “سیستم مراقبت از اولویت اول قلب و ریه است نه مو.”

 • “مو همیشه در پایین لیست قرار دارد، به همین دلیل است که چقدر و چه مقدار غذا خوردن مهم است.”
 • نگهداری یک رژیم متعادل غنی از پروتئین، آهن، روی و غذاهای غنی از آنتی اکسیدان مانند انواع توت ها و سبزیجات سبز برگ و خوردن آن ها به طور موثر روی مو تاثیر می گذارد.
 • و از این رو مجموعه ای از مکمل های مفید: ویتامین K و سیستین به تولید کراتین و ملانین (برای تاخیر ایجاد شدن در پدید آمدن موهای خاکستری)، در حالی که آهن، روی، بیوتین و مکمل های سیلیس می توانند از نازک شدن مو جلوگیری کنند.

پوست سر TLC

یک متخصص مو می گوید: “فکر می کنید که چگونه با پوست سرتان رفتار می کنید”، اشاره کرد که وضعیت پوست سر به طور چشمگیری در سلامت مو تاثیرات موثری دارد. هر تونیک مخصوص پوست سر به طور ویژه بر روی جوان سازی مو با تعادل pH و بازسازی پوست سر متمرکز شده اند. تعدادی از سرم های مراقبت از پوست با تغذیه کننده های قوی مانند روغن آرگان، عصاره تخم انگور و ویتامین C و E، کاملا به معنای واقعی کلمه پوست سر را به عنوان یک اکستنشن پوستی رفتار می کنند.

 • ضد پیری: به ما دیکته شده است که هر چه زودتر شروع به مصرف اس پس اف، سرم، یا کرم ها کنیم پوست بهتری در سال های بعد خواهیم داشت. اما حقیقت سخن این است که مو و پوست سر ما نیاز به همان مقدار توجه دارند
 • کریستین ناورو، مربی برند فیتو برای مربیان ملی، توضیح می دهد: “هر چقدر مو پیرتر می شود، کراتین کمتری تولید می کند که پروتئین آن را قوی و سالم می کند، زیرا بدن ما نمی تواند مواد معدنی و ویتامین های ضروری را به طور موثر جذب کند.” و بدون کراتین کافی و با کیفیت بالا، رشته های مو به آرامی متخلخل می شوند، بیش از حد شکننده می شوند و به موهایی ترسناک و نازک تبدیل می شود. خوشبختانه، اکستنشن مو تنها گزینه نیست.

حجیم سازی

 1. اوا اسکریوو آرایشگر مشهور لوررئال می گوید: این محصول با یک فیبر نرم ساقه مو را تغذیه کرده و محکم می کند. یکی دیگر از گزینه های خوب این است که به کمک رنگ کردن ضخامت موهای خود را افزایش دهید
 2. الکساندرا متیز، آرایشگر می گوید راز این کار این است که یک رنگ مناسب انتخاب کنید.” شما می خواهید که رنگ مویتان جذبه داشته باشد و زیبا باشد اما جلف نباشد. همانطوری که با بالا رفتن سن تان، سن موهایتان نیز بالا می رود می بایست مدل مو و رنگ مویتان از همین قاعده پیروی کند. یک مدل موی درست لبه هایی دارد که عیوب صورت را نیز می پوشاند.

ریزش مو

اگر تعداد بالایی از موهای شما روی بالشتان می ریزد و در حین دوش گرفتن می بینید که چگونه موهایتان کف دستتان قرار می گیرد، با پزشک خود صحبت کنید. تقریبا ۳۰ میلیون زن در آمریکای شمالی از ریزش مو برخوردارند و بر خلاف طاسی مردانه که در نقاط خاصی قابل مشاهده است، ریزش موی زنانه به طور کامل و در همه جا  اتفاق می افتد، بنابراین تشخیص آن مشکل تر است.

دکتر فرانچسکو فوشکو، متخصص پوست، می گوید: “با کاهش سن و کاهش استروژن و پروژسترون، چیزی به نام کوچک سازی می تواند اتفاق بیفتد. کوچک سازی که به کاهش شدید فولیکولها که معمولا به عنوان نازک شدن زنانه شناخته می شود، می تواند به روش های مختلفی مورد درمان قرار گیرد. ماینوکسیدیل که در داروهای مختلفی یافت می شود. که شما باید هر روز تا آخرین روز زندگیتان از آن استفاده کنید یا یک قرص ملایم دیورتیک به نام اسپرینولاکتون (که فقط با نسخه پزشک می توان آن را دریافت کرد. همچنین آثاری شگفت انگیز بر روی آکنه بزرگسالان دارد). “FDA همچنین اخیرا شانه لیزری را تایید کرده است که شما موهایتان را با آن شانه می کنید و به رشد فولیکول های موتان کمک می کند.

رسانه دکتر سلامت

فواید و مراحل بوتاکس مو
4.4 (88%) 5 vote[s]
: این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید