خوش تیپ ترین مرد دنیا باشید

خوش تیپ
تعداد بازدید ها : تعداد بازدید ها : 1.61K

خوش تیپ ترین مرد دنیا  باشید! اگر شما واقعا به عنوان یک مرد می خواهید خوش تیپ تر به نظر برسید. خیلی به رسانه هایی که به مد و فشن می پردازند اطمینان نکنید. آنها با سلیقه و میل خود درباره تیپ و جذابیت شما نظر می دهند و خواسته های خود را تحمیل می کنند. در این مقاله نکات مهمی بیان شده که بتوانید تیپ خود را با سلیقه خودتان بسازید و در نهایت نتیجه دلخواه را به دست بیاورید.  آنچه در این مقاله گفته شده ۱۷ راهکار بی نظیر است که ظاهرتان را به عنوان یک مرد، بسیار خوش تیپ تر از گذشته می کند. برای خوش تیپ تر شدن این مقاله را بخوانید.

راهکارهای خوش تیپی

معمولا مردها وقتی نوجوان هستند و هنوز در دبیرستان تحصیل می کنند کاملا نمی دانند چطور در جامعه ظاهر شوند که جذاب تر به نظر بیایند و بیشتر آنها با گذشت زمان کم کم متوجه می شوند چطور سر و وضعشان را درست کنند و در نهایت با افتخار می توانند بگویند که یک مرد خوش تیپ و شیک شده اند. اما ادعا کافی نیست باید دید این جذابیت از نگاه مخاطبان چقدر صحت دارد. خیلی از افراد یاد گرفته اند که فقط یک دسته کارهای تکراری برای ظاهر خود انجام دهند. تمام وقتی که خواندن توصیه های این مقاله از شما می گیرد  کمتر از ۵ دقیقه است.

۱.بهداشت فردی

خوشتیپ ترین مرد دنیا

میزان جذابیت و خوش تیپی افراد با رعایت بهداشت فردی بسیار اهمیت دارد. هیچ کس مایل نیست کنار کسی بنشیند که بدنش بوی عرق می دهد یا دهانش بوی سیر و پیاز که روز قبل خورده. هیچ کس از اینکه دهان فرد مقابلش بوی سیگار بدهد راضی نیست و قطعا به دنبال راهی برای فرار از این بوی بد و زننده می گردد. بدن افرادی که دیر به حمام می روند و معمولا بوی بد می دهند مطلوب هیچ کس نیست مخصوصا اگر مساله رابطه جنسی مطرح باشد.

خوشتیپ ترین مرد جهان

معمولا آقایانی که به دوش گرفتن کمتر توجه می کنند دچار این مساله بد بویی هستند. زمان گذاشتن برای حمام نشان دهنده توجه شما نیست بلکه حمام طولانی مدت می تواند از شما یک شخص وسواسی می سازد. جاهایی از بدن نیاز دارد که بیشتر در حمام شستشو شوند که در تصویر آن نقاط ا رنگ قرمز نشان داده شده است.

هرگز پوست بدن را نمی توان با دست کشیدن و آب زدن کاملا تمیز کرد. باید از شامپوهای بدن که مناسب پوست شماست استفاده کنید تا بوی بد از بین برود و به خوبی ضد عفونی شود.

برای مطالعه بیشتر درباره روش درست حمام کردن مقاله “چگونه حمام کنیم؟” را بخوانید.

۲.ضد تعریق ها معجزه می کنند

خوشتیپ ترین مرد ایران

 پس از آگاهی از اهمیت هداشت فردی که بر میزان جذابیت شما اثر می گذارد. همیشه نسبت به بوی بدن حساس باشید به ویژه زیر بغل که خیلی زود بر اثر تعریق خیلی زود بوی عرق می گیرد. خیلی از اسپری های خوشبو کننده بدن که در فروشگاه ها فروخته می شوند آنچنان که باید بوی عرق را از بین نمی برند.

هر اسپری ای که گران تر بود به این معنا نیست که بهترین نوع اسپری است. باید با سلیقه خودتان اسپری ای را انتخاب کنید که به شخصیت شما نزدیک تر است و می تواند بوی بد عرق را به خوبی از بین ببرد.

۳.از ادکلن استفاده کنید اما نه بیش از اندازه

خوشتیپ ترین مردجهان

ضد تعریق ها باعث می شوند زیر بغل خوش بو شود اما وقتی شما بیش از حد از خوش بو کننده ها و ضد تعریق ها استفاده می کنید بوی بدن شما زننده خواهد شد و رایحه خوش به بوی تندی تبدیل خواهد شد که نزدیکان را آزار می دهد. شما با استفاده معقول و به اندازه می توانید به عنوان یک فرد تمیز و خوش بو شناخته شوید و اطرافیان را به خود جذب کنید. افراد خوش بو معمولا به عنوان افرادی با شخصیت شناخته می شوند و بر اساس پژوهش های انجام شده با همین کار ساده شما می توانید برخورد افراد را نسبت به خود تغییر دهید.

۴.دندان ها را مسواک بزنید.

خوش تیپ

اگر دنبال این هستید که در نگاه دیگران جذاب به نظر بیایید حتما برای بهداشت دهان و دندان خود وقت بگذارید. شک نکنید که در برخورد اول با هر کسی اولین چیزی که از شما مورد ارزیابی قرار می گیرد دندان های شماست و بعد بوی دهان؛ برخورد اول بسیار مهم است و دندان های سفید و درخشان خیلی بر دیدگاه شخص مقابل اثر می گذارد. هر روز حداکثر دو بار مسواک بزنید و اگر نمی توانید حتما هر شب قبل از خواب دندان ها را مسواک بزنید. برای از بین بردن بوی بد دهان از نخ دندان و مایع دهان شویه هم استفاده کنید.

۵. مراقبت از موها و مدل موی مناسب

خوشتیپ ترین مرد دنیا

مراقبت از مو با داشتن مدل موی مناسب کاملا متفاوت است. نوع موی سرتان را بشناسید و برای تقویت و نگهداری موها از شامپوهای مخصوص موهای خود استفاده کنید. سلامتی موی سر شما از زیبایی آن بیشتر اهمیت دارد. برای مراقبت بهتر از موها مقاله “جنس موی خود را بشناسید!” را بخوانید.

اگر احساس می کنید خیلی شیک به نظر نمی رسید، شاید به خاطر مدل موهای شماست. نگذارید که حجم زیاد موها چهره را در برگیرد. موی کوتاه هم برای سلامت مو خوب است هم چهره شما را مرتب و جذاب تر نشان می دهد. بنابراین نگذارید رفتن به آرایشگاه به تأخیر بیفتد.

۶.اصلاح ریش

خوشتیپ ترین مرد ایران

نگذارید موهای ریش و سبیل باعث خشن شدن چهره شما شود مگر آنکه مدل ریش و سبیل خاصی مد نظر شما باشد که در این صورت باز هم توصیه می کنیم روزانه موهای ریش و سبیل را مرتب و تمیز نگه دارید. ریش و سبیل تا حدی سن فرد را بیشترمی کند و رنگ پوست صورت را تیره تر از آنچه هست تبدیل می کند.  بیشتر خانم ها در ارتباط جنسی با صورت خشن آقایان مشکل دارند مگر آنکه جزئی  ازسلیقه آنها باشد و ایجاد جاذبه کند که در این صورت باید تمیز نگه داشتن ریش و سبیل را هم در اولویت قرار دهید.

۷.جلوگیری از افتادگی پوست صورت

خوش تیپ

برای خوش تیپ شدن چه چیزی مهم تر از پوست صورت است؟ پوست نمایانگر بخشی از سلامت جسمانی افراد است. تا جایی که می توانید پوست صورت را تمیز و نرم نگه دارید. اگر در منطقه گرمسیر زندگی می کنید باید از افتادگی پوست صورت جلوگیری کنید و اگر در منطقه سردسیر زندگی میکنید باید از خشک شدن پوست صورت جلوگیری کنید. این مراقبت از پوست صورت باید روزانه انجام شود. دیدگاهی که آقایان را از رسیدگی به پوست صورت خود باز می دارد و این کار را فقط مخصوص خانم ها می داند دیدگاه کاملا اشتباهی است.

برای آگاهی بیشتراز راه های افتادگی پوست، مقاله “ده روش جلوگیری از افتادگی پوست صورت را بخوانید.

۸. توجه به ابروها

خوشتیپ ترین مرد دنیا

هرگز توصیه نمی کنیم که ابروها را به شیوه خانم ها اصلاح کنید چون این کار جذابیت یک چهره مردانه را از بین می برد و ابروها خیلی زننده به نظر خواهند آمد. اما از بین بردن موهای میانه ابروها می تواند چهره را یک چهره باز و شاد جلوه دهد. به موهای زیر یا بالای ابرو دست نزنید چون جهت رویش موهای ابرو را به هم میریزد.

با یک شانه باریک موهای ابرو را به سمت بالا شانه کنید چند تار مو که بلند و نامرتب هستند بیرون می زنند، می توانید با یک قیچی باریک نوک موهای نا مرتب را به جهت رویش ابرو بچینید مراقب باشید بقیه موهای ابرو قیچی نشود.

۹. پوست خود را نسوزانید!

خوش تیپ

یکی از مواردی که این روزها برای زیبایی و خوش تیپ شدن بین جوانان فراگیر شده و بیشتر به آن علاقه نشان می دهند برنزه کردن پوست با آفتاب گرفتن یا دستگاه های سولاریم است. رؤیای شیک و خاص بودن با سوزاندن سلول های جوان پوست به دست نمی آید. حمام آفتاب تا حدی برای بدن انسان مفید و لازم است ولی زیر آفتاب ماندن برای سوزاندن پوست به اسم برنزه کردن، به عنوان اصلی ترین دلیل سرطان پوست و پیری زودرس شناخته شده اند.

خوش تیپ شدن صرفا با تغییر رنگ پوست به دست نمی آید. با این حال اگر اصرار دارید رنگ پوست شما سبزه شود غیر از آفتاب گرم بیش از حد راه های دیگری وجود دارد که می توانید آنها را در مقاله “چطور پوست بدن و صورت را طبیعی برنزه کنیم؟آن را بخوانید.

۱۰. تغییر عادت های ناسالم به عادت های سالم

خوشتیپ ترین مرد دنیا

آیا می دانستید عادت های سالم می تواند شما را خوش تیپ کند؟ عادت های خوب افراد را از تنبلی و بی حوصلگی دور می کند. اینکه بیشتر آقایان به عادت های ناسالم خو گرفته اند حقیقت غم انگیزی است. ولی باید بدانید که این عادت ها را ما تعریف می کنیم و در مدت زمان طولانی آنقدر آن را تکرار می کنید که تبدیل به عادت می شوند.  به جای خواندن مجلاتی که درباره شایعات و اخبار بی فایده است کتاب و مجلاتی بخوانید که به رشد شخصیت شما کمک کند و سلامت روانتان را تقویت کند. به جای تماشای فیلم و سریال های تلویزیون به باشگاه ورزشی بروید و بدنتان را بسازید. به جای خوردن تنقلات، سبزیجات و خوراکی های ارگانیک بخورید. رژیم غذایی را تغییر دهید و به جای نمک و روغن و شکر و قند جایگزین هایی را انتخاب کنید که سلامت را تضمین کند. مصرف الکل و دخانیات حتی سیگار را ترک کنید. غذایی که می خورید اجزای بدن را می سازد.

۱۱.تنظیم رژیم غذایی

خوشتیپ

همان طور که گفته شد غذاهای ناسالم را باید از برنامه غذایی خود حذف کرد. این حداقل کاری است که می توانید برای رسیدن به درجه ای از خوش تیپ بودن انجام دهید. چربی را فراموش کنید. اگر به باشگاه بدنسازی بروید کم کم برای تنظیم رژیم غذایی خود هم به فکر می افتید. تنقلات روی پوست صورت شما ایجاد جوش می کند.

اما اگر شما خیلی لاغر هستید باید چه کنید؟ برای خوش تیپ شدن فقط لاغر شدن کافی نیست بلکه تنظیم وزن باید انجام شود.

اگر می خواهید خوش تیپ شوید نباید لاغر بمانید. پوست و استخوان برای هیچ کس هیچ جذابیتی ندارد. باید بر اساس سیستم گوارش خود رژیم غذایی را تنظیم کنید. شکر و شیرینی هرگز بدن را متناسب نمی کند. کالری غذاها را در نظر بگیرید و به اندازه ای که بدن نیاز دارد استفاده کنید.

۱۲. لباس نشانه شخصیت شما

خوشتیپ ترین مرد ایران

و حالا نوبت یکی از اصلی ترین عوامل خوش تیپ بودن رسیده یعنی نوع پوشش؛ گرچه کت و شلوار می تواند انتخاب مناسبی باشد اما همیشه بهترین انتخاب نیست. گاهی یک ژاکت و پیراهن خوش رنگ می تواند تیپ شخص را به کل تغییر دهد. بد نیست شلوار جین و چکمه های چرم یا کتانی و تیشرت های چسبان را هم امتحان کنید و البته صندل ها را کنار بگذارید. برای خرید لباس برنامه ریزی کنید چون لباس از شما می تواند یک مرد خوش تیپ بسازد.

۱۳. آداب معاشرت

خوشتیپ ترین مرددنیا

هیچ کس مایل نیست که با افراد بی ادب و نزاکت، معاشرت کند. در مقابل، همه مایلند با افرادی که رفتاری اجتماعی دارند و آداب معاشرت را خوب می دانند دوستی کنند. رفتارهای اجتماعی را تمرین کنید و تلاش کنید که راه درست برخورد با افراد را یاد بگیرید. رفتار درست اجتماعی در شیوه غذا خوردن و نوع صحبت کردن و برخورد با دیگران منعکس می شود.

۱۴.خوب بخوابید

خوشتیپ ترین مرد جهان

خواب کافی خلق و خوی را بهتر می کند، جلوی پیری زودرس را می گیرد و مطالعات نشان داده طول عمر با میزان خواب بسیار مرتبط است. اگر می خواهید خوش تیپ به نظر بیایید به اندازه کافی بخوابید چون کم خوابی زیر چشم ها را گود می اندازد. تقویت سیستم ایمنی بدن و افزایش میل جنسی با خواب کافی به دست می آید.

برای آگاهی از اهمیت خواب و تاثیر آن بر سلامتی، مقاله “درباره اهمیت خواب” را بخوانید.

۱۵. دقت به وضعیت جسمی

خوش تیپ

حتما نباید یک بدنساز حرفه ای باشید تا خوش تیپ به نظر برسید. با این حال نباید اجازه دهید کمر شما قوز داشته باشد. تقریبا محیط زندگی انسان به شیوه ای شکل گرفته که مدتی از روز را باید پشت میز کامپیوتر بنشیند یا با سر خم شده ساعت ها به موبایل خود خیره شود. شاید گاهی بدن ما به ماساژ نیاز داشته باشد. قوز کردن پشت کامپیوتر یا لپ تاپ و خم کردن سر روی موبایل به مرور زمان در ظاهر بدن ما اثر منفی می گذارد. روشن است که ستون فقرات همیشه با وجود این بد نشستن ها صاف باقی نمی ماند و به مرور زمان قوز به وجود می آید که خیلی ظاهر ما را زشت می کند.

آقایانی که اعتماد به نفس دارند بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. از قضا زبان بدن افرادی که اعتماد به نفس ندارند معمولا به شکل دست های آویزان و کمر خم شده است. اگر کمر شما قوز داشته باشد خیلی به افراد بی اعتماد به نفس می شوید.

۱۶.کفش های لوکس

خوشتیپ

برای خانم ها نوع کفش های آقایان اهمیت دارد. تناسب کفش با نوع لباس پوشیدن شما بهترین و عاقلانه ترین انتخاب شماست. معمولا کفش های تمیز و زیبا نشانگر شخصیت بالای افراد است. تأثیری که کفش های شما دارند کمتر از لباس های شما نیست. هوشمندانه لباس و کفش را انتخاب کنید. بر اساس آمارهای گزارش شده خانم ها بیشتر آقایان را از روی کفش قضاوت می کنند!

۱۷.ناخن ها را بگیرید

خوشتیپ ترین مرد ایران

برای خوش تیپ شدن رشد ناخن ها را در نظر بگیرید و برای بهداشت آن ها وقت بگذارید. همیشه از خود بپرسید آیا این اندازه ناخن ها برای حضور در بین افراد جامعه مناسب است؟

زیر ناخن را تمیز کنید و اگر لبه ناخن پریده یا نامنظم است آن را تمیز کنید. این واقعیت که ناخن های بلند دست ها را بدشکل می کند خیلی مهم است. ناخن بلند در رابطه جنسی هم چیز مناسبی نیست چون ممکن است به پوست بدن طرف مقابل آسیب بزند.

در نتیجه

برای خوش تیپ شدن حمام کنید. از دئودورانت استفاده کنید. از عطر استفاده کنید. دندان ها را مسواک بزنید. موها را کوتاه نگه دارید. ریش و سبیل را بزنید. از مرطوب کننده پوست استفاده کنید. ابروها را مرتب کنید اما اصلاح نکنید. برونزه نکنید. عادت های ناسالم را تغییر دهید. رژیم غذایی را بر اساس بدن خود تنظیم کنید. لباس مناسب بپوشید. آداب معاشرت را تمرین کنید. به اندازه کافی بخوابید. به وضعیت جسمی خود دقت کنید. کفش خوب بخرید. ناخن ها را کوتاه نگه دارید.

خوش تیپ ترین مرد دنیا باشید
5 (100%) 2 vote[s]
: این مطلب را به اشتراک بگذارید

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید