۵ راهکار برای داشتن رابطه جنسی بعد از تولد فرزند

رابطه جنسی بعد از تولد فرزند
تعداد بازدید ها : تعداد بازدید ها : 6.32K

من امروز برای شما این مقاله را آماده کرده ام که نشان تان بدهم هر چند رابطه جنسی با وجود یک فرزند می تواند کار سخت و نفس گیری باشد و این که بخواهید سلامت رابطه تان را حفظ کنید نیازمند تلاش هر دو نفره شماست. این یک بحران است و به زودی گذر خواهد کرد پس نگران نباشید و راهکارهای ذکر شده در این مقاله را به کار بگیرید

۵ راهکار برای داشتن رابطه جنسی بعد از تولد فرزند

۱- زحمات همسرتان را پاس بدارید

فرزند

مادرها بسیار خسته هستند. اگر آنها مادران شاغل هستند دو عدد بسیار دیگر را اضافه کنید. اما خستگی مادرانه، تهدیدی جدی برای زندگی جنسی شما نسبت به واکنش شما نسبت به آن نیست. اگر او فکر می کند شما خستگی او را درک نمی کنید، یا بدتر این که شما در واقع از خستگی او ناراضی هستید این کار او را ناراحت و نابود خواهد کرد و در داشتن رابطه جنسی با شما تجدید نظر خواهد کرد. اما اگر او احساس کند که شما او را درک می کنید، احتمال بیشتری هست که رابطه جنسی بی نظیری را دوباره تجربه کنید.

۲- رابطه جنسی با صدای کمتر را یاد بگیرید

بعد از تولد

والدین باید در رابطه جنسی بدون صدا خوب باشند و این مهارت را یاد بگیرند. من پدری را می شناسم که گاهی اوقات گوشه ای از یک لحاف را در دهانش می گذارد تا صدایش را پایین نگه دارد. من همچنین مادری را می شناسم که قسم می خورد که سفت بغل کردن در طول رابطه جنسی باعث می شود که صدای او بالاتر برود.

۳- قدر همسرتان را بدانید

دلیل اینکه او خیلی خسته است به دلیل کار واقعی که او انجام می دهد نیست (حتی اگر او کارهای زیادی انجام می دهد)، اما به دلیل اضطراب مادرانه اش چنین احساسی دارد. بنابراین او مطمئن است که به نوعی او برای بچه هایش سنگ تمام می گذارد اما در نظرش این کافی نیست. این که آنها را دوست داشته باشد و به آن ها ناهار بدهد در نظرش کافی نیست. در حال حاضر، از یک مادر انتظار می رود که فرزندانش را در طول زندگی غنی شده با تکنولوژی کنترل کنند.

  1. آیا کوچولوی من تفاوت های یادگیری دارد؟
  2. آیا دختر کوچک ما از کامپیوتر زیاد استفاده می کند؟
  3. استعداد زدن ساز چنگ را دارد؟
  4. عزت نفس او چقدر است؟
  • واقعیت: مادرانی که احساس ناکافی بودن می کنند، به ندرت وقت پیدا می کنند تا در کتاب های جنسی در جست وجو چیزی کوچک برای شگفت زده کردن پدر باشند.

اختلال اضطراب مادر بد بودن او را فرو نشانید. این اتفاق یک فرایند دو مرحله ای است.

اول: تبدیل شدن به آنچه که به عنوان یک پدر خوب شناخته شده است. این نیاز به غذا دادن به بچه ها، کمک به انجام دادن مشق شب شان، خشک کردن قطره های اشک شان، خنداندن آن ها، انجام میلیون ها کاری که پدران دوست داشتنی انجام می دهند دارد. نیازی نیست که یک مطالعه دانشگاهی برای اثبات این نکته باشد که مادران کمتر مضطرب هستند و بیشتر عاشق هستند. زمانی که یک مرد متعهد، مفید، سخت کوش در اطراف شان وجود دارد.

دوم: گفتن چند وقت به چند وقت اینکه او یک مادر خوب است ایده بدی نیست. اما شما نمی خواهید او احساس کند که شما او را می کوبید، یک رویکرد دقیق تر بهتر است. لحظاتی که مادر قوی است را به یادش بیاورید. ذکر کنید که چقدر بچه ها مرغ و برنج زرد او را دوست دارند، چقدر زیبا او آن تعطیلات را برنامه ریزی کرد. فرض کنید او نمی تواند دستاوردهای خودش را ببیند، تنها شکست هایش را می بیند پس شما آن را به او یادآوری کنید. نگرانی های او را نادیده نگیرید، این تنها آن ها را حادتر می کند، اما سعی کنید آن ها را کنار بگذارید. این  کار دو مزیت دارد: یک، این کار درست است. دو، شما بیشتر با یکدیگر صمیمی خواهید شد و در نتیجه رابطه جنسی بیشتری خواهید داشت.

۴- تنها در اتاق خواب رابطه جنسی نداشته باشید

داشتن رابطه جنسی در اتاق خواب را فراموش کنید؛ این اولین جایی است که بچه ها آن جا را نگاه می کنند. به داشتن رابطه جنسی در هر مکان ممکن فکر کنید و از آن لذت ببرید،حتی اگر رابطه شما برای ۶۲.۲ ثانیه باشد باز هم ارزشش را دارد پس آن را امتحان کنید.

۵- منفعت های هر دوی تان را در نظر بگیرید

فرزندان

هنگامی که دو نفر ازدواج می کنند متعهد می شوند که با یکدیگر با عشق و احترام برخورد کنند و قدر یکدیگر را بدانند بنابراین اگر بعد از ازدواج کمتر قدر یکدیگر را بدانید عموما احساسی شبیه به یک قربانی خواهید داشت. پدرها احساس می کنند که رها شده اند و بله، حتی ممکن است که احساس کنند که صدمه دیده اند. اما از آنجایی که ما دوست داریم درد را پنهان کنیم، غم و اندوه خود را در خشم نشان می دهیم. و به استثنای افراد واقعا آسیب دیده، خشم عموما گول زننده نیست. بنابراین موقعیت شما نمی تواند آسیب ببیند. شوهران کم عقل در مورد کمبود رابطه جنسی شکایت دارند؛ شوهران هوشمند اشتیاق خود را برای همسرانشان نشان می دهند و برای حل کردن این مشکل کمک می گیرند.

  • به او بگویید که احساسات قوی جنسی برای او دارید و به او بگویید به این خاطر که شما درک می کنید که او چقدر سخت کار می کند، چگونه مادر بودن تمام حواس او را درگیر کرده است، شما واقعا سخت تلاش می کنید تا به اندازه ای که هوس بودن با او را می کنید این مسئله را بیان نکنید اما او با راه و روش هایی که دارد شما را دیوانه می کند. و جاذبه او شما را بسیار مفتخر می کند که یک مرد باشید.
  • این ریف دو هدف دارد. هدف اول ایجاد فریب است. کاری کنید که او شما را به عنوان یک بمب ساعتی ببیند بمبی که نیاز به خنثی کردن دارد، اگر بفهمید که منظور من چیست. هدف بعدی این است که از او بخواهید که با شهوت ارتباط برقرار کند. این یک دارایی عظیم و بی نهایت با ارزش برای یک زن و شوهر است، به ویژه در میان وحشتی که می توانید از تربیت یک کودک تجربه کنید.
  • یک جریان قوی در جامعه دیندار ما از مردان می خواهد که در برابر خواسته هایشان عذر خواه و حتی شرمنده باشند. اما این یک استراتژی بد برای داشتن رابطه جنسی بیشتر و  اگر هدف یک ازدواج لذت بخش و پایا باشد به آن ضربه خواهد زد. شور و هیجان فیزیکی یک اتصال بین مرد و یک زن است. و در طول سال های تربیت فرزند، ممکن است از داشتن رابطه جنسی محروم می شوید. رابطه جنسی را به عنوان یکی از تعهدات همسرتان جلوه ندهید. فقط خودتان را کاملا جدی بروز بدهید و او را به رابطه بین هر دویتان دعوت کنید. به شهوت تان برای او افتخار کنید. این یک برکت است، و بدون آن، ازدواج شما نمی تواند شکوفا شود. اگر می توانید کاری کنید که او احساس دوست داشته شدن نه تحت فشار قرار گرفتن بکند، ممکن است کاری کنید که او به داشتن رابطه جنسی مشتاق تر شود.

حقیقت نهایی این است: اگر مادر و پدر بتوانند با وجود خستگی و تعهدات راه خود را برای با هم بودن پیدا کنند آنها فرصت هایی را خواهند یافت که افراد کمتری می توانند تنها رویای داشتن آن را داشته باشند. و این اتفاق می تواند رابطه بین پدر و مادر را بسیار گرم کند. هنگامی که نوزاد تنها چند دقیقه فرصت برای تنها بودن به آن ها می دهد، مادر و پدر می توانند به یاد خاطرات شان و رویاهایشان و آرزوهایشان لحظات خوشی را سپری کنند.

رسانه دکتر سلامت

: این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید