چند ترفند مدل موی ساده برای جوان تر شدن

مدل
تعداد بازدید ها : تعداد بازدید ها : 2.2K

مدل مو برای شما نقشی قاطع در ایجاد تصویری موزون که اجازه می دهد چندین سال جوان تر به نظر بیایید، بازی می کند. در این مقاله ما نصایح ساده و کاربردی را برایتان گردآوری کرده ایم که به شما کمک می کند بی چون و چرا بهترین به نظر برسید. بخوانید و به آن عمل کنید.

کوتاهی مو

مدل مو

به این منظور بهترین مدل کوتاهی مو که باعث می شود جوان تر به نظر بیایید مدل موی لایه لایه، کوتاهی که صورت و گردن در آن قاب بندی شود، مدل پر، مدل موهای شلوغ و خشن، مدل مرحله مرحله.

رنگ مو

رنگ مو

رنگ موهای روشن تاثیر زیادی در ایجاد جوان سازی ایفا می کند و یکی از راهکارهای اساسی در مدل مو جهت جوان به نظر رسیدن است با این حال باید مواظب باشید که رنگ و سایه درستی را انتخاب کنید. توصیه می شود که موهایتان را بیش از دو لایه درجه روشن تر رنگ موهای طبیعیتان کنید. همچنین توجه داشته باشید که رنگ مو با پوست و چشم تان هماهنگی داشته باشد.

عکس مو

  • پیشنهاد ما برای خانوم هایی که نمی خواهند ریشه موهایشان را تغییر دهند این است که تنها اقدام به روشن کردن چند رشته و دسته از موهای سر کنید این باعث می شود که صورت شما روی هم شفاف تر و شاداب تر به نظر برسد.

قد مو

ریزش مو

موهای کوتاه همراه با سبک زندگی فعال و جوانی است. بنابراین با بالا رفتن سنتان بهتر است موها کوتاه شوند. اما از مدل موهای خیلی کوتاه که بیضی بودن صورت شما را بیشتر نشان می دهند و در نتیجه باعث می شود مسن تر به نظر برسید پرهیز کنید. بهترین حالت کوتاهی مو از چانه تا اواسط گردن است.

حجم مو

بافت مو

موهای صاف و یکدست ما را مست تر نشان می دهد. پس بهتر است مدل موهای خود را حجیم و انبوه بسازید. با این حال باید حد میانه را نگه دارید چرا که حجم بسیار زیاد به طور ناخواسته به سن شما افزوده می کند. حجم صحیح، حجمی است که زیاد به چشم نمی آید و طبیعی است برای دست یابی به این حجم موها را لایه لایه کوتاه کنید و دسته هایی از آن را فر کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم از اسپری حالت مو نیز استفاده کنید (اما به یاد داشته باشیددر حد متوسط).

حاشیه دار کردن مو (چتری)

مدل مو دخترانه

مدل موهای حاشیه دار و یا چتری می تواند شما را خیلی جوان نشان دهد چون چروک های روی پیشانی را پوشانده و چشم هایتان را مشخص تر می کند. بهترین راه حل این است که دسته ای از مو با ضخامت متوسط را به این منظور استفاده کنیم. اگر دسته موی چتری خیلی ضخیم و یکدست باشد می تواند باعث شود صورت شما خیلی کوتاه و گوشتالود و چاق دیده شود.

جدا سازی مو ( فرق سر)

عکس مدل مو

مدل موهایی که از وسط آن را جدا کنید (فرق سر) اکیدا باعث می شود به وضوح مسن تر به نظر بیایید. ما به شما پیشنهاد می کنیم از راه های دیگری استفاده کنید به عنوان مثال به جای آن موهایتان را به سمت یک طرف جدا کنید اینگونه چشم هایتان درشت تر و گیراتر خواهد بود. سعی کنید موهایتان را به طور آزمایشی رو به بالا و یا به صورت زیگزاگ آرایش کنید این باعث می شود موهایتان پر حجم تر و صورت تان شیرین تر شود.

آرایش مو روزانه

مدل جدید مو

هر دو فرم یک راست و مستقیم و همینطور مدل موی کاملا بسته شده و محکم باعث می شود چند سال مسن تر به نظر بیایید. اگر از مدل دم اسبی استفاده می کنید همه مو را محکم نبندید دسته هایی از مو را در اطراف صورت خود آزاد بگذارید و محکم آن را نپیچید و اگر موهایتان را باز و آزاد می گذارید پیشنهاد ما این است دسته هایی از آن را به سبکی و آهستگی فر کنید کسانی که ترجیح می دهند موهایشان صاف و یک راست باشد به این نکته توجه داشته باشند که مقدار کمی آشفتگی و ناهمواری از طریق کوتاهی غیر متقارن و همچنین استفاده از موم و واکس برای ناهموار رسیدن مو استفاده کنید.

آرایش موی عصر و شب

مدل مو کوتاه

وقتی که آماده می شوید که برای عصر بیرون بروید نیازی نیست موها را شانه کنید کاملا دسته های مو را فیکس و جمع کنید سپس آن را بالا برده و کمی برجسته کنید مانند مدل موهای قدیمی، همانند سایر مدل موهای آرایش مو، آرایش موی عصر نیز می بایست طبیعی به نظر بیاید علاوه بر این شما می توانید بی هوا و بدون نگرانی به موهایتان دست بزنید و از طرفی مانند Amy Adams که همراه با ریسک کردن که مدل موی خود را در یک موقعیت اجتماعی مهم آن را با کش قیطانی بسته بود باشید و از این تصمیم کلی منفعت ببرید!

و در آخر چند توصیه اضافی

  • استفاده بیش از حد، از محصولات مورد استفاده در مدل مو به ناچار شما را مسن تر جلوه می کند و این هم در مورد آرایش موی روز و هم مدل موی شب می باشد.
  • اگر از لوازم آرایشی مو استفاده می کنید، مطمئن باشید که از کیفیت بالایی برخوردار باشند. از شانه های پلاستیکی و پر زرق و برق زیاد گیره و کلیپس موی بچه ها و نوار های نرم پرهیز کنید.
  • وقتی که موهایتان را فر میکنید از ابزار و وسیله های که فر درشت تری می دهند استفاده کنید چون باعث می شوند موها را کمتر بپیچانید و فر کنید. فر های ریز و کوچک اگر زیر ۳۰-۲۵ سال هستید می تواند به ظاهر شما طراوت و شادابی بدهد.
  • همه ای تکنیک ها زمانی واقعا مفید خواهند بود که به منظور سلامت و حفاظت مو به کار می رود. همیشه سعی کنید موهایتان را در چند سطحی که بیشترین مراقبت ممکن را دارد نگه دارید.

رسانه دکتر سلامت

: این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید